Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kéne róla mondanom? Elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kéne róla mondanom? Elsősorban lányok véleménye érdeklne, hogy mit gondolnak erről. Ha lehet írjatok kort is. Többi lent.

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki régóta tetszik, kedves szép minden megvan benne ami nekem kéne, de rákérdeztem és visszautasított. Persze néha elgondolom, hogy milyen lenne ha mással jöhetnék össze, de ő mindig visszatér a fejembe ilyenkor és nemtudok rajta kívül mást elképzelni. Ráadásul néhány napja láttam, kint 1 kérdést ami kisértetiesen hasonlított, erre helyzetre, de biztos nincs akkor szerencsém, hogy azt ő írta volna ki. :( 18F
2014. jan. 30. 21:37
 1/9 Captain Hindsight ***** válasza:
itasd le és adj neki
2014. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne mondj le róla! Kitartás ember! Próbálj meg rányomulni, találkozzatok többet, valahogyan csak összejön :D Kitartás!:)
2014. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen indokkal utasított vissza?

Amúgy szerintem igen, le kéne mondanod róla.

18/l

2014. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi volt, hogy nemtudná magát elképzelni 1 kapcsolatban és, hogy ő szinte sose nézett, ugy senkire, hogy szerelmes legyen és járjon vele. Ez volt ugy 2.5 éve és egy idősek vagyunk majdnem napra pontosan. Aztán rákérdeztem, hogy mit tudna javasolni mibe javítsak, mondta, hogy Kicsit fogyhatnék, bár én inkább ilyen sportosan vagyok az mivel hetente többször sportolok több félét.
2014. jan. 30. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:

"Aztán rákérdeztem, hogy mit tudna javasolni mibe javítsak, mondta, hogyKicsit fogyhatnék, bár én inkább ilyen sportosan vagyok az mivel hetentetöbbszörsportolok több félét."



Na ez rossz jel. Ha lenne esélyed, a válasz "semmiben" lett volna. Ha lefogysz sem lesz több esélyed. Amikor tetszik/nem tetszik nekünk valaki, nem egyetlen tulajdonság az ok, hanem az összbenyomás. Ezen ha megfeszülsz sem tudsz változtatni.

2014. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet 2,5 éve nem volt felkészülve és nem akart járni, de nincs kizárva, hogy most igen... Egyébként ha úgy mentél hozzá egyből, hogy leszel-e a barátnőm, én is visszautasítottalak volna csúnyán, bárhogy is néznél ki... Előbb beszélgetni, ismerkedni, udvarolni kell.
2014. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk fb-n pl napi rendszersséggel és nemcsak én írtam rá. Minimum fél éve ismertem már és nemcsak virtuálisan.
2014. jan. 30. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:
2,5 éve mondta? Akkor ő hány éves volt? 14-15? Érthető, ha ebben a korban nem akar kapcsolatot. Érdemes lenne most is próbálkozni.
2014. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hanyagold egy ideig, mert benned csak a "szomszéd srácot" látja. Ne is hozd fel a témát, maradjatok laza baráti viszonyban, közben persze járj nyitott szemmel a világban. Idővel vagy észrevesz, vagy nem. De miatta ne hagyj ki egy kapcsolatot, ha úgy érzed, hogy valaki másba beleszerettél.
2014. jan. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!