Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy házaspárnak nincs...

Ha egy házaspárnak nincs gyereke, az emberek mennyi idő után kezdik az "okokat" találgatni? És mikre gondolnak elsősorban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 16:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

vagy 5 év házasság után vagy ha a nő 30 elmult...

ez az általános sztem...


miket találgatnak?

-pasi nemzőképtelen

-nő meddő

-pasinak nem áll fel

-nem szexelnek,félredug az egyik

-önzőek,nem akarnak gyereket


ti vagytok a pár?

2010. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk már az esküvőn elkezdték. CSak azért , mert egyszer csak kaptuk magunkat, és egy kedd délelőtt összeházasodtunk. Na biztos azért mert baba van. Hát nincs. Na de akkor miért nincs. Hát elmagyaráztam egy két kedves szóval, hát azóta se kérdezik, de olyan is van aki már mást sem kérdez :))))
2010. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy?

A senkinek semmi köze hozzá miért nincs gyereked

2010. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
2 év. Talán arra,hogy valamelyiküknek nem lehet. Én erre szoktam gondolni.
2010. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen, mi vagyunk a pár. És kíváncsi vagyok, mi járhat az emberek fejében, amit mi sose tudunk meg..
2010. ápr. 20. 16:27
 6/25 anonim ***** válasza:
43%

én azt gondolnám, végre egy normális pár.

idegesít hogy mindenkinek csak a gyerekek körül jár az esze...

2010. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem manapság már nem találgatnak, mert már rég nem általános, hogy házasságkötés után azonnal jönnek sorban a gyerekek. Részemről leginkább azt gondolom ilyenkor, hogy nincs gyerekük, mert még nem akarnak. Egy barátnőm szült nemrég első gyereket, ő 42 éves, és mondta, hogy a kórházban a legfiatalabb kismama is 33 éves volt.
2010. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 35-40 éves koruknál arra gondolok, hogy nem akarnak, ha utazgatnak, jól élnek, vagy sokat dolgoznak. Ha szerényen élnek , akkor arra gondolok, hogy nem mernek, vagy nem lehet.
2010. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Hát, szerintem már 2-3 év is lehet ilyen, főleg ha nagyon fiatalok, vagy nagyon idősek. (Tehát 20-22 év, illetve 30-on túliak.)

Az okok?

- nem lehet gyerekük (vagy egyiknek, vagy másiknak)

- közös gyerekük nem lehet (természetes úton)

- volt már, csak elvetélt a feleség

- nem is próbálkoznak


De egyébként én ismerek olyan házaspárt, akik már vagy 10 éve együtt voltak, és még mindig nem volt gyerekük. Mint kiderült, hiába próbálkoztak, természetes úton nem lehetett. De nem adták fel, beültetéssel ikreik születtek. :)

2010. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éve vagy házas, hány éves, és miért nincs?

Sokat nem is érdekel egyáltalán, hogy neked van, vagy nincs. Mindenkit a saját gyereke érdekel inkább.

2010. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!