Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyeseknek miért olyan különle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek miért olyan különlegesek a kínai, japán, koreai nők/lányok?

Figyelt kérdés

Fél évig voltam kint Franciaországban és ott volt egy kalandom egy fiatal japán nővel.Igazából testre teljesen olyan volt mint egy európai nő csak az arca volt kicsit "más".

Végül is a szex ugyan olyan volt vele mint a többi emberrel,kapcsolatban sem különbözött.

Oké más kultúra stb.. de akkor se tudom elképzelni miért "jobbak" mint a hazai nők.


2014. jan. 31. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy jobbak, hanem hogy mások. Én nő létemre oda-vissza vagyok értük. Gyönyörűek, egzotikusak, gyönyörű a hajuk, a bőrük. Nekem nagyon tetszenek.
2014. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is nő vagyok, de egyet értek az első válaszolóval. tényleg elég szépek, egzotikusak. Gondolom vonzza a férfiakat az, hogy mások, titokzatosabbak (mármint az egész kultúra).
2014. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én is voltam japán nővel. Én viszont pont azt vettem észre, hogy mindenben mások. Egy japán nőt könnyebb rávenni mindenféle huncut dologra.


Ráadásul úgy hallom, hogy az ázsiai nők feleségnek is jobbak(oda még nem tört be a feminizmus).

2014. febr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a feminizmus miatt, hanem mert a legtöbb japán feleség háztartásbeli, ott megélnek vígan egy fizetésből is. Így mindenki mintafelelség lenne itthon is, hidd el. :)
2014. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a nyugatiak is megélnek simán, a nők mégis "feministábbak". Szerintem azért számít valamennyire a mentalitás.
2014. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!