Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondhatnám el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anelia kérdése:

Hogyan mondhatnám el az osztályfőnökömnek, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsős gimnazista és azt hiszem,szerelmes vagyok. Az első perctől kezdve,amikor megláttam,azóta pillangók repkednek a hasamban ha beszélek vele, és néha úgy érzem,hogy nincs a lábam alatt a talaj,mert repülök. És el szeretném mondani neki,de nagyon félek,mert Ő egy 30 éves férjezett nő. Bár hallottam már a biszex hajlamairól,de mégis,ez most más,mert én fiatalabb vagyok.
2014. jan. 31. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre való az osztályfőnöki óra!
2014. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Végy erőt magadon és szeress ki belőle. Halott ügy.
2014. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kíméld meg mindkettőtöket és ne mond el...
2014. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kirugatnad szegeny tanarnot a munkahelyerol? Hu de szeretheted :P
2014. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Légy bátor, és magabiztos. Egyszerűen fogd meg a nunáját, és ő ebből mindent érteni fog.Sok boldogságot nektek!
2014. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki.Ez olyan mint halottnak a csók.Őt is elbírlják,téged is.Lány vagy?
2014. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lány vagyok!

Kedves #4 nem rugatnám ki! Ilyenről nem volt szó,csak arról,hogy elmondom neki... -.- Utálom a gyűlölködő kommenteket! Azért írtam ki,h hátha valaki tud segíteni, esetleg jótanáccsal szolgálni. Nem azért,hogy ilyeneket kapjak! :cc

2014. febr. 4. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
hát figyelj súgd meg a fülébe v lesd ki mikor megy a tanáriba és ha nincs más bent csak ő mond el neki. Ez ennyire egyszerű, csak bátorság kell hozzá. Sőt! Félre is hívhatod és elmondhatod neki. Hajrá! Egyébként szerintem az esély (konkrétan kimondom) egyenlő a nullával. most gondold magad a helyzetébe. Ha neked lenne egy férjed és gyerekeid akkor te mit tennél, ha a diákod elmondaná az érzéseit? Elmondanám, h én mit tennék. Elküldeném szépen enyhén a jó büdösbe már bocs a kifejezést. NEM VELED VAN BAJOM, CSAK ÍGY GONDOLOM! :)
2014. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. febr. 23. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!