Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi velem a gond miért váltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi velem a gond miért váltam ilyenné?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne kérdésem illetve az foglalkoztat főként ,h miért megy nekem annyira bénán a randizós ,ismerkedés vagy csak barátkozás?

Többnyire az szokott lenni ,h az első alkalommal mindig nagyon tetszem és szépnek,vonzónak tartanak stb..stb..

De aztán valahogy mintha alább hagyna az érdeklődésük és szép lassan be tűnek :( Ez az utóbbi időben igen sokszor előfordult.És jelenleg elértem arra a pontra ,h hagyom az egészet és be söpörtem a szőnyeg alá.Pedig akármennyire álcázom vagy magamat hitegetem ,becsapom igen is vágyok 1 számomra ideális partnerre nagyon is megszakad a szívem néha.Nos már igen csak gyorsan eltel pár év ebben a saját magam becsapós "én akkor is elvagyok egyedül " filing -el+"jajj úgy is csak púp az ember hátán a kapcsolat" kb 3,4 év ezzel már elrepült és mára már 25éves vagyok eddig életemben 1 kapcsolatom volt(bár az is nagyon béna volt) kimondott szex csak ott történt.Persze voltak kis kalandjaim is ,de azok is nagyon korlátozott nem regénybe illő jelenségek voltak 1,2 gyors orál kb.Szóval azon kaptam magam ,h 25 éves vagyok nagyon kevés tapasztalattal és jelenleg a randizás sem megy :/ Sajnos nálam min. 10 évvel idősebbek jönnek be(tiszt.kevés kivétel)és ezekkel az idősebb emberekkel nehezebb felvenni a versenyt ugyebár alapból már ha csak az egzisztencia részét nézzük akkor is.És hát azon a téren is van mit bepótolnom ezerrel míg ki nem futok az időből (későn érő voltam,vagyok) félek valamiből kimaradok ha most nem szedem össze magam már most is kicsit olyan. A barátaim(bár nagyon kevés van) már 20 kapcsolaton túl vannak és számtalan kis kalandon is.Sajnos az ismerkedés baráti szinten sem megy már valami jól.



2014. febr. 1. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
...és én miért váltam ilyenné? :O
2014. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csernobil utóhatását gyanítom.
2014. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Létszíves ne írjatok butaságokat csak valamilyen szinten hasznosat!
2014. febr. 1. 00:20
 4/13 anonim ***** válasza:
kit érdekel?keress egy gazdag 30-as tapasztalt fószert oszt sz*pd le.
2014. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én rájöttem, hogy ha a zuhany alatt fésülöm a hajam, akkor kitudom fésülni tökéletesen, míg amikor száraz, akkor nem. Ha göndör a hajad, akkor próbáld ki.


Remélem legalább valamilyen szinten hasznos volt a válaszom!

2014. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"idősebbek jönnek be(tiszt.kevés kivétel)"

miért,vegye megtiszteltetésnek,aki bejön neked?

itt a gond meg a gyerekes felszínességnél.

2014. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nevetségesek vagytok.

1.Nem emlékszem ,h bárhol is említettem volna a nemem.

2.A szövegemben nem pont a szexualitáson van a legnagyobb hangsúly hanem az emberekkel való kapcsolat felvételen illetve 1 normális párkapcsolatról! sárkány -erre már nem tudok mit mondani normális válaszokat illetve beszélő partnerekre vágytam és recskás pattanásos unatkozó tiniket kaptam akik hú na most hogy be szóltam neki istenem ,de jó vagyok. Szánalmas minek ez az oldal komolyan??? Hülyeség.

2014. febr. 1. 00:30
 8/13 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok és szerintem bejönnék neked:O
2014. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem így is úgy is hullik. :(


Ez ilyen sajnos, reménykedj hogy jobb lesz. Nincs mese, szerezz barátokat, utána meg majd csak lesz valahogy. :)

2014. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Így segítsen önzetlenül az ember!


Na megyek, visszaváltozok harapóssá! Köszönhetik neked a többiek! :/

2014. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!