Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy őrültem szerelmesek voltatok, de nem mondhattátok el senkinek? Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Annyira szeretek valakit és annyira vágyom rá, már több mint egy éve, de nem mondhatom el senkinek sem, hogy mennyire hiányzik és mennyire oda vagyok érte.

Ha voltatok ilyen helyzetben, ti nem éreztétek úgy, hogy legszívesebben megmondanátok az illetőnek, hogy mit éreztek?

Előre is köszönök minden értelmes választ!

22/l



2014. febr. 1. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mondhatod el senkinek?
2014. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csakegylány.17 ***** válasza:
mondd el neki veszíteni már nem fogsz :)
2014. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem mondhatom el, mert hülyének nézne, túl nagy a korkülönbség közöttünk. :(
2014. febr. 1. 18:19
 4/8 anonim válasza:
Enis pont igy vagyok most ezzel. Nagyon tetszik de nemhiszem h viszonozza . Csak kicsit fiatalabbvagyok :)
2014. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
volt és azért nem mondtam el, mert barátok voltunk és nem akartam tönkretenni
2014. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem érezted úgy, hogy nem bírod magadban tartani, és ha nem mondhatod el valakinek, akkor megbolondulsz? :D
2014. febr. 1. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, pont most vagyok ebben a helyzetben! :( A miértet itt nem részletezném. De beleőrülök, hogy nem tudhatja meg szinte senki, pláne ő nem.
2014. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Enis az egyik fiubaratommal vagyok igy . Mindennap latom es egyszeruen megorulok. Nagyon helyes meg esze is van meg humora meg szoval minden ami kell.... Borzalmas erzes hidd el tudom hogy milyen :'((((
2014. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!