Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel az előjáték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel az előjáték után amikor be teszem elmegyek olyan 10-15 perc után hogyan lehetne ezt tovább bírni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyakorolj sokat :D

17/f

2014. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az aktus átlagos hossza (behatolástól az "elmenetelig") 7-13 perc. Néhány forrás ahol a témáról olvasgattam, az "ideális", "kívánatos" jelzőkkel illeti ezt az időtartamot. Szóval ne vágyj órakra, nincs miért szégyenkezned a 10-15 percekkel.
2014. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen valami hasonlót olvastam én is ,de ezt az időt keveslem állítólag mielőtt elélvez az ember és előtte kiveszi ha a fejét kicsit el szorítom akkor tovább lehet bírni!
2014. jan. 2. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem keveslem, ennél hosszabb meneteknél még síkosítás mellett is elkezdek kidörzsölődni (és így a srác is), 10-15 perc bőven jó :) 24l
2014. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3


Ugye nem a lány fejét akarod szorítani, hanem a szerszámodét?


Ezt én is próbáltam már, de ahelyett, hogy használt volna valamit, az érintés izgatóan hatott rá... Inkább azt szoktam, hogy mielőtt még nem késő, kiveszem, pihenek fél percet (esetleg pózcsere) és úgy folytatom. Ha nem lankad le ha túl sokáig nincs a lányban, izgathatod őt kézzel, aztán ismét rendes szex következhet.

2014. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok ember örülne, ha 15 percig bírná. Inkább örülj neki, hogy szerencsés vagy.
2014. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsot,hasznos volt :)
2014. jan. 2. 20:30
 8/8 Lapika ***** válasza:

Érdemes pózt cserélni. Vagy ha te diktálod az ütemet akkor lassítani. Kicsit még intimebbé tenni.

Ami nekem bejött lazulj el teljesen engedd el magad egyszer se gondolj arra, hogy "mindjárt végem".

Ha teljesen a párodra figyelsz akkor nem lehet baj.

Én csak akkor tudok eljutni a csúcsra amikor a párom is ott van egyedül nem. Engedd el magad :) élvezd és minden jön magától.

19/F

2014. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!