Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy soha többé nem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Régebben 3-4 éve volt egy csaj, akinek törtem magam hogy megcsinálassam, visszutasított és hát csalódtam, és azóta semmi sincs.. :\

Viszont van egy lány, naygon jóban gvagyun, és néha úgy érzem megőrülök érte, máskor meg semmi ?

Most mi van velem ?:(


2014. febr. 1. 18:38
 1/8 girlfromthegardrobe válasza:
100%
Az, hogy szeszélyes vagy. :D Én is voltam így egy sráccal néha úgy éreztem szívesen összejönnék vele, néha meg nem. Mikor összejött egy másik lánnyal, akkor döbbentem rá, hogy tényleg fontos volt nekem... :/ Szóval szerintem adj magatoknak egy esélyt =)
2014. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es R*bizli riadó!:D
2014. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egy fiúval :) de nem őrülhetsz meg érte a nap 24 órájában...:) az szörnyű lenne!:D
2014. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az is igaz...

Olyan is volt hogy volt egy lány, barátok voltunk egyszercsak megkívántam, sókoltam, öleltem volna, most meg nem, és van hogy attól parázok hogy egyik lány ismerősö megakar csókolni és....:(

2014. febr. 1. 18:52
 5/8 girlfromthegardrobe válasza:
2-es nem vagyok az. Nem tudtam eldönteni, hogy nyissak-e a srác felé, mert azt hallottam róla, hogy megbízhatatlan. Utóbb kiderült, hogy hetekig direkt titkolta előttem, hogy van barátnője, és úgy tudtam meg, hogy az egyik haverja elszólta magát előttem... (Bocsi az offolásért.)
2014. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmi gond. :)

Én meg mondom..

Úgy vagyok hogy a lány egyes tulajdonságai vonzanak, mások nem.

Volt hogy begerjedtem rá, volt hogy iszonyodtam tőle. :\

2014. febr. 1. 19:52
 7/8 girlfromthegardrobe válasza:
És régóta ismeritek egymást? Mert ha igen, és még mindig ennyire szélsőséges érzéseid vannak vele kapcsolatban, akkor lehet tényleg nem kellene erőltetni a dolgot. Ha viszont még csak kis ideje, akkor talán jobban meg kellene ismernetek egymást, hogy el tudd dönteni a számodra pozitív vagy negatív tulajdonságai vannak túlsúlyban. =)
2014. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 K. D. G. válasza:

Nos azt nem tudom h miert erzed viszont tudok szolgalbi egy kis vigasszal:

Egy fiu 3(!!!) evig futott utanam. Jartunk egy kicsit es rajottunk hogy egyaltalan nem illunk ossze. Elment ram 3 eve. De most egy masik csajjal jar mar eleg regota. Ez azt bizonyitja hogy mindenbol van kiut es meg ratalalhatsz az igazira

2014. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!