Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tönkre mehet egy lány becsület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre mehet egy lány becsülete, ha az akibe beleesett nemet mond neki? bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nyáron kezdtem el beszélgetni facebookon..szomszéd faluban lakik de 1x sem beszéltünk élőbe. teljesen..teljesen beleestem. a múlt héten összevesztünk..olyanokat írt hogy "semmi baja sincs velem..de nem ismer igazából..és olyanok a beszélgetéseink mindtha mindig is barátok voltunk volna..pedig nem is ismerjük egymást" és zavarja a barátságunkat mind ez.. de én többet akarok..viszont ő nem mondta hogy hát jó akkor menjünk el valamikor sétálni vagy ilyenek..azt se mondta hogy kopjak le ..kinek kellenék én vagy ilyenek?? vajon ilyenkor mit kezdjek? és kérlek...ne mondjátok hogy felejtsem el, vagy hogy hagyjam... sokszor hallottam már bnőimtől ezeket: hagyjam a 'pics*ba'. Keress jobbat. többet akar mint barátság. stb.. SEGÍTSÉÉÉÉG!!!

2014. jan. 13. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem!

Akkor a férfibecsület már 20 éves koráig megsemmisülne!

2014. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, ha nemet mond, felejtsd el.
2014. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Becsülete egy nőnek?Már nem a középkorban élünk.
2014. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de én nagyon félek, hogy kiröhögne esetleg vagy nemet mond és... minden reggel látom a buszmegállóba.. és ha belenézek a szemébe és kinevet..mi van akkor ha ez lesz?? nagyon félek a NEM-től.. (15/L)
2014. jan. 13. 20:59
 5/11 A kérdező kommentje:

elfelejteni nem tudnám... már lassan 2 éve küszködöm

tényleg nagyon beleszerettem

2014. jan. 13. 21:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok véleményt!!! nagyon fontos lenne
2014. jan. 13. 21:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Istenem minek ennyit jajgatni?

Szerinted a pasikat nem kosarazzák ki kismilliószor? Azt hiszed, mindenképp téged kell meghódítani, te nem hódíthatsz? Azt hiszed, téged egész életedben nem kosarazhat ki senki? Na gondolkodj már el! Ha ennyire parázol minden sz---ron, akkor nem kell neked pasi! Az a srác meg szerintem nem gondol semmi komolyat irányodba, csak jók érzi magát, beszélget, de nem fogja törni magát. Főleg úgy, hogy nem is beszéltek élőben. Pisis dolog... Eleve ne várj tőle semmit, ha nem mersz totál para nélkül elcsevegni vele élőben. Lehet összejönne vele, de csak hogy elmondhassa, van csaja....

2014. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már kosaraztak ki ..és ő más.. lehet hogy nyávogok itt mint a szar...de egyszerűen félek hogy nemet mond...minden lánnyal ez megesik szerintem..
2014. jan. 13. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? akkor sincs semmi értelme! Döntsd el, hogy mered, vagy nem mered aztán kussolj! De komolyan, ez a logikus lépés! És nem, ettől nem megy tönkre a becsületed!!

csak ne nyald ki a seác seg---ét. Kicsit próbálkozhatsz, aztán húzódj vissza. Ha nem kapálódzik érted, úgysem kellesz neki. De ugyan úgy te is kapálódzhatsz, kicsit.

2014. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*srác
2014. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!