Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti elfogadnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elfogadnátok, belemennétek?

Figyelt kérdés
Nem rég tudtam meg hogy egy osztálytársam szerelmes belém (ő mondta) de én nem szeretnék vele kapcsolatot, de nagyon jó teste van.Na akkor fel ajánlanám hogy lehetünk barátok amolyan "extrákkal"... ti bele mennétek?
2014. febr. 1. 18:39
 1/9 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem
2014. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 cutelány válasza:
100%
használd csak ki a csajt gratulálok ...én a csaj helyébe lefejelnélek ^^
2014. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha szerelmes csak kíván?!
2014. febr. 1. 18:42
 5/9 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Az lehet,de te azt ki is használod.
2014. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele, de büszke lehetsz magadra amiért kihasználnád hogy tetszel/szerelmes beléd..
2014. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretném jobban meg ismerni a női testet olyan korban vagyunk ahol még csak "tesztelgetnek" egymáson az emberek...
2014. febr. 1. 18:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor hogy mondjam el neki ,hogy testi kapcsolat lehetne köztünk?
2014. febr. 1. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő szerelmes beléd,akkor hagyd békén.Csak sérülne.Lehet belemenne szexkapcsolatba,mert reménykedne,hogy na majd valamikor több is lesz köztetek,de részedről nem változik a dolog.Így még jobban sérülne.Erre a célra keress olyan csajt,aki hasonlóan gondolkodik,mint te.
2014. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!