Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy r*banc vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy r*banc vagyok, de nem tehetek róla. Komolytalanul összejövök fiúkkal aztán ha jön egy másik, lecserélem. Szeretnék kinőni ebből. Mit tehetnék ez ellen? 16/L

Figyelt kérdés
Kérlek ne ítéljetek el
2014. febr. 1. 20:15
1 2 3
 11/21 x) ***** válasza:
28%
Általában az ilyet valamilyen szintű szeretethiány okozza. A pasizással akarod pótolni azt a szeretetet, amit nem kapsz meg. Én is azt javasolnám, hogy ne járj senkivel egy darabig, ne ismerkedj. Aztán majd megtalálod azt a fiút, aki teljesen más lesz, akivel tényleg megéri hosszabb időt együtt tölteni. Csak ki kell várni. :)
2014. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudsz mit tenni. A szexuális vágyad felülírja a racionális viselkedést. Ha a fiúkat nem zavarja akkor folytasd ezt az életvitelt, feltéve persze, ha neked is jó. Úgyis egyedül a saját erkölcseidnek kell megfelelned, nem másénak.


Csak akkor lehetőleg ne hülyíts olyan fiút akin látod, hogy érzelmileg sebezhető vagy komolyan gondolja. Jobb az egyenesség.


Majd idővel el fog múlni és akkor kereshetsz komoly partnert. Vagy az is lehet, hogy reménytelenül beleesel egy fiúba akit majd nem akarsz lecserélni.

2014. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%
Mondanám én is, hogy akkor Írj és könnyítek rajtad, de egyrészt nem írnál, másrészt annyira provokatív ez a kérdés, hogy tuti pasi vagy, de tuti kamu a kérdés.
2014. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Csóknál tovább egyikőjüknél se mentem
2014. febr. 1. 20:29
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom mondani, hogy önkontroll... Komolytalanul ne gyere össze senkivel, csak akkor, ha már biztos vagy a dologban.

Gondolj arra, hogy mi lesz később, amikor már normális kapcsolatra vágysz. Egy barátnőm pont azt csinálta évekig, amit most te (bár nála szex is volt a dologban), most meg nem veszi senki komolyan, csak egyéjszakásokat akarnak, és nem akar járni vele senki, pedig ő már párkapcsolatot szeretne. Mert tudják, milyen volt, és úgy gondolják, hogy a vér nem válik vízzé alapon biztos most is olyan. Szerintem még most próbálj meg uralkodni magadon, ne ismerkedj, ne gyere össze senkivel, csak ha már tényleg biztos vagy abban, hogy őt nem cserélnéd le egy újabbra.

Addig találj valami hobbit (valami más hobbit), amivel növelheted az önbizalmad és amiben megtalálod önmagad. Mert ez a fajta útkeresés csak neked árt, másokat ugyan megsebezhetsz vele, de könnyebb kiheverni egy szakítást, egy kihasználást, mint azt, ha elhíresülsz mint a város könnyű vérű nője.

2014. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítéllek el.. Legalább felvállalod...

Hogy mit tehetnél?

1. Nőlj fel!!

2. Nee kezd addig senkivel sem kapcsolatot ameddig nem érzel iránta komolyabb érzelmeket is.

Tudood biztos sz@r érzés lehet azoknak a fiúknak akiket lecserélsz..

Abból tanulnál esetleg ha veled is eljátszanàk ezt párszor.. Ès főleg ha olyan akit tényleg kezdenél megszeretni.. Csak gondold át hogy neked milyen érzés lenne ha olyan ember b*szna ki veled akit szeretsz.. Azt érezhetik az exek is..

2014. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor csókolj meg engem is. Majd nem bírod megállni, hogy ne folytasd.
2014. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Csókolj meg engem is
2014. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2014. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Szergej55 ***** válasza:
0%
Javasolom a rituális öngyilkosságot.
2014. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!