Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, gimis, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, gimis, akkor találkoztam vele, amikor gólyaként bementem a suliba. Nagyon rám van állva; folyton rámír, meg ilyenek. De ez engem nagyon zavar. Hogyan rázhatnám le, ha nem szeretnék bunkó lenni?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy ez a gyerek kilencedikben ellopott egy pendrive-ot. Ennek a gyereknek rengeteg csaja volt már, és nem csak engem nézett meg a gólyák közül. Állítólag rajzolt nekem, meg is mutatta a rajzot (egy összevart szív), de a barátnőm szerint biztos, hogy nem ő rajzolta, és egy csomót szokott kamuzni a srác, például mondta, hogy miközben én írtam a felvételit, a barátnőm közölte vele, hogy szálljon le rólam, de a barátnőm később azt mondta, ilyen nem történt. Inkább neki hiszek, négy éve az LB-m. Amúgy is jól ismeri az LB-m ezt a fiút, mert az osztálytásra. Amikor csak rámír, görcsbe rándul a gyomrom, egyszerűen nem akarom ezt, és a minap olyanokat kérdezgetett tőlem, hogy csókolóztam-e már meg hogy volt-e már pasim. Hab a tortán, hogy ha ez a gyerek a gimiben utánam lohol, biztos, hogy a hierarchia aljára kerülök, nagyon ciki szegény. Mit tegyek? Hogy "dobjam ki"?
2014. febr. 1. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj neki.
2014. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, lehet, az lenne a legjobb. :( De én alapjáraton kedves vagyok, és nem szeretnék bunkó lenni, csak más utat meg nem látok.
2014. febr. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!