Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, titeket ilyen korulmenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket ilyen korulmenyek kozott zavar ha egy lany alacsony?

Figyelt kérdés

Szoval,jo.alakja van,kerek fenek ,szep mellek,hosszu haj,szep arc stb...de pl 160cm?

Magassarkuban 170:D

De sokszor veszem azt eszre h egy fiut zavarja ha egy lany alacsony...

Bocsi az ekezetek miatt. 17L


2014. jan. 31. 04:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A kerdes azert mert nem merek talalkozni egy fiuval a magassagom miatt
2014. jan. 31. 04:44
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan találkozz vele. Ha őt nem zavarja, ami úgyis kiderül a találkozáskor, akkor nincs semmi gond.

Kérdés amúgy, h az illető milyen magas. Én szeretem az alacsony lányokat, mivel én sem nőttem túl magasra, csak 173 cm vagyok.

De minden ember más. Van, akinek a magasabb lányok jönnek be, van akinek az alacsony. De egy próbát megér, nehogy emiatt ne merjetek közeledni egymás felé :)


27/F

2014. jan. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi:) amugy a fiu 175cm
2014. jan. 31. 04:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Az bőven belefér még :) Legalábbis nálam biztosan. Nem egy egetrengető különbség. Ha 190 lenne, akkor már kicsit túlzás lenne, de így oké :)
2014. jan. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavaró. Ha jó az alakja, kompenzál mindent. Én kifejezettem szeretem, ha egy lány alacsonyabb tőlem és le kell hajolni, vagy a fejem leszegni, ha megakarom csókolni.
2014. jan. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mr. Truth ***** válasza:
Az egyik legszebb lány akit ismertem 30 centivel alacsonyabb nálam :) és boldog lehettem volna mellette...
2014. jan. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
190 vagyok!:D És én imádom ha egy csaj alacsonyabb nálam. Az hogy néznek ki, hogy a fiu 160 a csaj meg 190 xD. Egyik haveromat se zavarja ha a csaj alacsonyabb nála. Szóval ebből adódik h a pasik többségét nem zavarja.
2014. jan. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy, tök jó, könnyen el lehet ásni! :D
2014. jan. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 WheneverYouWant ***** válasza:
Nekem nagyon bejön ha egy lány alacsony.
2014. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 160 vagyok, a barátom 195, és egyikünket sem zavarja. Sőt, szerintem kifejezetten aranyos így :)
2014. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!