Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is szokott lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is szokott lenni ilyen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit csak látásból ismerek de annyira bejön, h ha meglátom már görcsbe rándul a gyomrom. Édes, állandóan rá gondolok, megőrjít ez a plátói dolog. :( Viszont nem merek kezdeményezni már, mert félek, hogy csalódok.


Kb egy éve ugyanígy tetszett egy srác de én neki nem, és olyan rossz érzés volt erre rádöbbenni, azóta nem is tetszett így srác, vagy ha valaki megtetszett igyekeztem kerülni, hogy nehogy jobban belehabarodjak. De most ezt a srácot nem akarom elfelejteni, nekem ő kell. .... Mellesleg a legjobb barátnőm nagyon gyönyörű, vékony, magas, szép arcú és nyitott, közvetlen, én pedig vele ellentétben, alacsony, és félénk, visszahúzódó vagyok. :/ És tartok mindig attól, hogy ez a srác aki nekem tetszik majd őt választja. Barátnőmnek nem kellene, nem is azért mert nem jön be neki hanem mert barátnőm és azért a kiszemeltet nem veszi el, de én mégis ettől félek. :/


Ez olyan hülye kérdés lett de jobb így h leírhattam :D


2014. febr. 1. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ne a barátnőddel foglalkozz, mindenkinek más az ízlése :D de nem gondoltál még arra, hogy az ezekkel a fiúkkal, akik tetszenek, legyen is valami..?:D mosolyogj rá, ha találkoztok, akár többször is, ah tetszel neki, előbb-utóbb úgyis veszi a lapot ;)
2014. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

'nekem ő kell'-te írtad.

akkor szerezd meg.inkább veszítsd el úgy hogy mindent megtettél érte hogy megszerezd mint hogy hagytad kicsúszni a markodból

2014. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát tudod, ha ennyire bejön ez a srác, akkor én a helyedben azt csinálnám, hogy megvárnám amig ad valami jelet hogy te is bejösz neki, és ha ez megtörtent, akkor szerintem lépjél te először.:)
2014. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De nem merek kezdeményezni, próbálok rámosolyogni de ha rám néz van hogy olyan zavarba jövök, hogy nem bírom sokáig nézni.


3. : milyen jelre gondolsz? :)

2014. febr. 1. 23:27
 5/5 anonim válasza:
Olyan jelre gondoltam hogy mondjuk vissza mosolyoh rád, vagy tobbet szeretne veled lenni, ilyen kis apróságokra.:))
2014. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!