Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan fiúról, aki mindenhol (busz, suli, stb) egyedül ül és néz maga elé headsettel a fülében. Mármint 1x láttam buszon, meg 1 suliba járunk és úgy szokott lenni.15/l?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Magányos vagy/és zakkant.
2013. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én mindig szerencsétlenkedek szóval inkább ez xD
2013. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk is volt ilyen csak lányban, próbáltak vele ismerkedni, de egy nagyképű kis akárki volt.

De ha normális, akkor neki csak több idő kell, hogy feloldódjon, türelem kell hozzá. Lehet igazából egy szórakoztató egyéniség.

2013. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval nem érné meg közeledni hozzá?
2013. dec. 21. 18:49
 5/12 anonim válasza:
100%
Valószínűleg szeret zenét hallgatni és ez mellett le***r mindenkit.
2013. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem véletlenül van egyedül, lehet hogy nem túl jó társaság, de szerintem érdemes lenne megpróbálnod, nem tudhatod az igazat, mig nem beszélsz vele
2013. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ŐRÜLTEK! HUHÁ!
2013. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég felszínes dolog lenne ennyiből megállapítani, hogy őrült.

Ezt csak akkor tudhatod meg, ha próbálsz megismerkedni vele. Ezzel nem veszítesz semmit. Viszont azzal lehet veszítesz, ha nem közeledsz hozzá.


Lehet, hogy csak azért mert visszahúzódó, vagy nem találja a saját társaságát, amibe beleillene.

2013. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül utazik akkor valamivel le kell foglalnia magát. Én is mindig zenét hallgatok ha buszozok. Viszont ha találkozok egy ismerőssel akkor felfüggesztem és inkább beszélek vele :D
2013. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit dilis :) Én is dilis vagyok, de szerintem ez jó dolog is lehet, ha nincs lelki baja... :D Ha be állsz a sok szürke birka közé, te is egy szürke birka leszel. Neked is azért szúrt szemet, mert nem azt csinálja, amit a többiek :)
2013. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!