Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen 70a mellméret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen 70a mellméret szerintetek kicsi?

Figyelt kérdés
Push up melltartót hordok. Valószinüleg kicsi/nagy lesz a mellméretem néhány év múlva?
2014. febr. 2. 11:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lesz az még nagyobb is :)
2014. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem kicsi nyugi
2014. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Azért akkor se keseredj el ha véletlenül nem sokat fog nőni. Nem olyan fontos a férfiaknak a nagy mell, mint amennyire a társadalom beállítja, ne dőlj be ezeknek a dolgoknak. Egy szép mosoly többet érhet néha.

Én például jobban szeretem a formásabb kis melleket.

2014. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
ha nem majd mellplasztikát kérsz ballagásra.
2014. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha ekkora maradna, akkor is kellenel. Nincs nekem olyan, hogy kis mellu no.
2014. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
azért a C a tuti. 26/f
2014. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9%
szintén C párti vagyok 30/f
2014. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
45%
Muti képet
2014. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez genetika függvénye, ennyi idősen teljesen rendben van ez a méret, a push up meg indokolatlan.:) kb. 18-20 éves korig nő az ember melle, nincs miért aggódnod, lesz az még nagyobb is!:)
2014. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

De szerintem ne hord már nagyon Push up melltartót, teljesen felesleges, és kamu is :) El kell fogadnod magad, és azt kell várnod, hogy valaki így szeressen.

És mi van ha kicsi? Kicsi, oké, de van aki ezt szereti! Lehet megnő, lehet nem. Legalább nem fáj, nem fog lógni 4 év múlva... Hidd el, a kicsi is lehet szép, a nagy is. Mindenkinek más tetszik, van akinek meg mindkettő.

2014. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!