Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sírdogáló pasik mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sírdogáló pasik mikor veszik észre, hogy nem csak a "csöcsös-kikent éjjel-nappal butapest" típusú lányok vannak a világon?

Figyelt kérdés
Attól, hogy sok az ehhez hasonló felszínes pénzéhes liba és egyes férfiaknak pont az ilyenek tetszenek, aztán meg csodálkoznak hogy elküldik őket a fenébe, attól még van rengeteg más típusú, normális lány, akiket mondjuk észre sem vesznek. Értem én, hogy hangosabbak és jobban csillognak, de attól még nem csak az ilyenek léteznek.
2014. febr. 2. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor előjön a pincéből a többi lány is... ;)
2014. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pont a normális lányokat keresem de sehol nem találom őket


kerestem már a pincébe, padláson, könyvtárba, a pokol 7. bugyrába de sehol nem találok


szóval majd rájövök ha találok egyet addig meg sírdogálok mert magányos vagyok és már gykra fanyalodok unalmamba


"csöcsös-kikent éjjel-nappal butapest" az meg mi a nemi szervem?


25f

2014. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igaza van a kerdezonek!!!
2014. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pl soha nem kerestem az ilyen lányokat. Ha gondolod írj rám, és bebizonyítom, hogy igazat mondok :)
2014. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak az általad említett típus ilyen felszínes, a legnormálisabbakat is csak a külsőségek érdeklik. Én soha nem a plázamacskáknál próbálkoztam, mégis mindig visszautasítottak a külsőm miatt.
2014. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pont te vagy a sírdogáló kislány aki hülyeségeket általánosít, így fölösleges is belemenni.
2014. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!