Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányos fiúk! Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos fiúk! Tényleg bármilyen csajjal összejönnétek aki járna veletek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

induljunk ki abból,hogy nekem a fejem,ami miatt önbizalom hiányos vagyok.tehát egy lányt nem fogok visszautasítani azért,mert nincs szép arca.

de ettől függetlenül sportolok rendszeresen,normálisan kajálok,szóval ő se legyen elhízott,de csontsovány sem.legyen ápolt,foglalkozzon a külsejével,tehát ne legyen zsíros haja,büdös szája,mosakodjon rendszeresen,sminkelheti is magát...és öltözködés terén is adhat.

de mivel így már minden lány legalább átlagos kinézetet kap,nekem nem jut senki :D

2014. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Legyen igényes,ápolt,ne taszítson.

18/F

2014. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nincs sok önbizalmam. Sosem volt párom és most leszek 23. Mégis, egyszer amikor próbálkozott nálam egy lány, visszautasítottam, mert... külsőre tetszett, szép volt, de azok alapján amit a személyiségéből láttam, nem kellett volna semmi pénzért.


Úgy volt, hogy ültem órán (estibe járok) és előre szólt, hogy <név>, nem járnál velem? - Rávágtam, hogy nem, nem kellett rajta sokat gondolkodni. Mert pölö egyszer csak viccből mondtam neki valamit, ő meg egyből megütött. Még akkor is ha csak "játékból", engem egy idegen lány ne ütögessen (meg nem idegen se...), mert még visszaütök és átrepül a fél osztálytermen. Amúgy ~17 éves volt.

2014. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Természetesen nem. Feleslegesnek tartom belemenni egy olyan kapcsolatban ami csak azért alakul ki, hogy együtt legyél valakivel. Mi értelme egy kapcsolatnak szeretet/szerelem és harmónia nélkül?

Ha viszont beleszeretek akkor már nem "bármilyen csaj" az illető.

2014. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Moszuke ***** válasza:
nagyon minimális az elvárás ilyen esetben.
2014. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van, amikor annyira magam alatt vagyok, hogy szinte bármilyen kedves lányt elfogadnék, de többnyire túl defektesek a lányok személyiségre és így hamar megutálom őket és rájövök, jobb ember vagyok, nem érdemlek ilyen lányokat, inkább maradok egyedül.
2014. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!