Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gáz ha valaki vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz ha valaki vonzódik a női lábakhoz/kezekhez?

Figyelt kérdés
Szerintem ezek is nagyon szép testrészek tudnak lenni, mégis mindenki hülyének nézi azt, aki ezekhez vonzódik. Nem rólam van szó, nem tartom szexinek ezeket, és nem eszerint válogatom meg a barátnőimet.
2014. febr. 2. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen taszít minket, hogy a lábainkhoz vonzódnak, az nekik az elsődleges gondolatuk, hogy ott nyúlkáljanak, de mi nem ezt akarjuk. :) Ennyi.
2014. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a lábakat és a kezeket is, de ettől még nem a szerint válogatok. Ha szép a láb vagy a kéz, netán mind a kettő akkor az egy "bónusz"
2014. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1.: a többi fiú meg a feneketekhez, és a melleitekhez vonzódik, és oda akarnak nyulni... az mennyivel jobb mintha a kezeteket akarja megsimogatni? :D
2014. febr. 2. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert az emberek nagy része képtelen normálisan kezelni a legkisebb szexuális devianciát is. Ami számukra vonzó azt veszik etalonnak és úgy gondolkodnak, hogy ami abból kívülre esik az abnormális vagy gusztustalan.

Persze ez mind intelligencia kérdése. Egy intelligens ember nem tartja gáznak és nem is ítélkezik ilyenben, maximum elzárkózik a témától.

2014. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én jobban eltudnám fogadni ha kéz/lábfétises a srác, mintha mondjuk anál szexet akarna.
2014. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert mindenki csak azt fogadja be és el, amire affinitása van. A saját véleményüket objektív igaz véleményként könyvelik el és ami ettől eltér, mehet a francba. Én is imádom a női lábfejet, talpakat, lábszárat, vádlit, minden a mi láb. Sajnos diszkriminálva is vagyok :(
2014. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3, szerintem jobb, mert én is azt élvezem jobban. Persze nekem alap, hogy mindent akarjon simogatni, de végső soron az intim területekkel való foglalkozás okoz élvezetet. Nem a lábam.
2014. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!