Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy félénk srác vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KaSiPpP kérdése:

Egy félénk srác vagyok, azthiszem ebből adódik, hogy nagyon vonzódom a női lábakhoz. Mit tehetnék ellene? Mert nem tudok normális kapcsolatot fenntartani egy lánnyal sem.

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 23:51
 1/7 Paulik Áron ***** válasza:
100%

Konkrétan mi a baj a lábfétiseddel? Zavarja a lányokat?

Azt teheted, hogy visszafogod magad. De erre magadtól is rájöhetnél...

2014. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, a legtöbb lányt elriasztja.

Rájöttem, de nem igazán megy...

2014. jan. 3. 22:37
 3/7 anonim válasza:
Én is nagyon felénk vagyok, de kipróbáltam egy kisebb- nagyobb beszélgetéssel közelebb kerülni a célponthoz, sikerült. Próbáld ki te is
2014. jan. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. :) Köszi a tippet.
2014. jan. 4. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán ne azzal kezd a nőknél, hogy fétised van. Egyébként szerintem nincs ezzel semmi gond.


ff

2014. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

aki nem szeretia formás női lábakat, az nem is férfi. hidd el semmi baj nincs veled.

fogadd el magad, aranyos lány keress, élvezni fogja:) szorítok!

2014. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is láb(szag)fétisem van, és enyhe autizmusom is egyben, és ebből kifolyólag nem is keresek párkapcsolatot, nem kívánom a párkapcsolatot, inkább hokizok jó nőkre! 🥰🥰🥰
nov. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!