Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy egy egyetemista lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy egy egyetemista lány akinek kell a zseton albira, meg egyebekre kap magának egy-két pasit aki fizet neki, hogy lefeküdjön velük, az nektek ugyanolyan prosti mint aki kint áll az utcán?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a férfi szempintjából és a csaj szempontjából?

2014. febr. 2. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

a dolgozó lány az dolgozó lány akárhogy is cifrázod


az a véleményem hogy k.u.r.v.a

2014. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Te a pasi vagy, vagy a csaj?
2014. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Tudod van a mondás: addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér. Ha a csaj annyira szerencsétlen, hogy nem képes pénzt szeretni munkával esetleg, akkor mi a sz--rnak egyetemezik? Nem, nem lehetetlen küldetés.

Én lenézem. Ennyi.

2014. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Zakathol ***** válasza:

Azért nem ugyanolyan. Ilyet (pénz nélkül) milliószámra csinálnak a pasik/nők egyaránt. A szexuális szabadság korában ez már annyira nem meglepő szerintem.


verzió 1: Ha a pasi elég hülye, hogy fizessen egy csajnak azért, amit mástól ingyen megkaphat, az megint csak az ő baja. A nő szempontjából ez tekinthető jónak is, hiszen talált egy b4lf4szt aki elég hülye hozzá, hogy lehúzza pénzzel.


verzió 2: Más aspektusban viszont jó a pasinak is, hiszen van egy fix punc1 amit lehet döngetni, az meg, hogy kifizeti neki az albit vagy a rezsit, majdnem ugyanolyan, mintha a barátnőjét néha elvinné moziba/étterembe.

2014. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanaz.
2014. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Zakathol, ha valaki megkaphatja ingyen is, az nem fog fizetni érte.
2014. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Ha a pasi elég hülye, hogy fizessen egy csajnak azért, amit mástól ingyen megkaphat, az megint csak az ő baja. A nő szempontjából ez tekinthető jónak is, hiszen talált egy b4lf4szt aki elég hülye hozzá, hogy lehúzza pénzzel. "


Hát sok fiú tudja, hogy nem olyan egyszerü sokszor olyan csajt megkapni, aki nagyon bejőn. Egy pasi általában sok sok elutasitást kap, ami össszejőn valami és ez lehet akár több hónap is.Tehát annyira nem hülye, csak oportunista(ha lehet másképp is, akkor miért ne).


Semmi köze annak hogy egyetemre jár, ahhoz hogy pénzt tud tanulás mellett szerezni. 8-10 órás munka mellett nehéz tanulni is.

2014. febr. 2. 19:36
 8/21 anonim ***** válasza:

"Semmi köze annak hogy egyetemre jár, ahhoz hogy pénzt tud tanulás mellett szerezni. 8-10 órás munka mellett nehéz tanulni is."


ja hogy nehéz?

szétdobni könnyebb a lábakat igaz?


na ugye nem lehetetlen de lusta vagy tenni bármit is érte

2014. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, pasi vagyok. Nem védem egyik felet se, csupán kiváncsi vagyok ti hogy látjátok. Persze, hogy a lánynak lehetne több tartása és a pasi meg talán nem kéne feladja a próbálkozást csajoknál és több türelme legyen, viszont ez elérhetőbb és fellazitja.
2014. febr. 2. 19:45
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát véleményem szerint, akár nyilvános, akár rejtett, de ma már üzlet, ha egy nő vagy fiú aki 16-25 között van, a pénzes fószerekre hajt.

Igazából az összes celebmodell az!, és van 100ezer követőjük a FB-on.

Kérdem én akkor ők mivel többek?

Csak azért nem nézzük le őket és veszi a szájára a világ, mert van x milliárdjuk a költséges életmódjukhoz?

Lefordítva aki dúsgazdag lesz belőle, és ál-modell az mehet, aki meg tényleg az egyetemért csinálja az k...va?

Vagy inkább aki nem lesz dúsgazdag a roppnat előnyös külsejéből az lúzer?!

Kinek mi tetszik!

De ha valaki k..ának tartja őket, magát meg tisztességes embernek, ne tessék rinyálni, hogy a celebdubajozó full extrás mercijét látta a 7-es busz előtt száguldani!!

Én azt mondanám ezekre a hölgyekre, hogy ügyes üzletasszonyok.

Engem pl csöppet sem zavar, ha valaki a külsejével keresi a kenyerét!!

2014. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!