Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy miért nem tetszek a lányoknak?

Figyelt kérdés

Eddig 1 barátnőm volt de ő se sokáig. Amúgy nem tudom a lányok figyelmét felkelteni. Sose volt olyan hogy felfigyelt volna rám egy lány. Ritkán merek közeledni egy lányhoz de akkor is elutasít. Nem vagyok izmos, elég vékony vagyok de ezen nem tudok változtatni pedig próbáltam már.

Kontaktlencsére váltottam de ez se segített.

Vannak fiú ismerőseim akikre szinte tapadnak a lányok. Nem mindegyik de 1-1 azért igen.


2014. febr. 2. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy,de a lányokra 16-17 éves korig jellemző,hogy 1-1 fiú körül csoportosulnak és mindegyik vele akar lenni.persze ez nem jöhet össze csak nagyon kevésnek(jó esetben egynek),ennek folytán minden este sírnak-rínak,felvágdossák az ereiket,szemétnek állítják be az összes pasit stb. stb.

azt megállapíthatjuk,hogy mindenképpen nagyon helyesnek kell lennie ennek a fiúnak,a legfontosabb tényező az arca,de ha mellé kockahas és megfelelő magasság társul,nem visszahúzódó,kissé egoista és nagyképű személyiséggel,jómódú szülőkkel,akkor minden lány álmának rendszeres résztvevője lesz ez a srác.

2014. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy, vagy alacsony.
2014. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, ha alacsony vagy pl. 170cm, akkor nem sok esélyt kapsz tőlük, mert a magassarkú mindennél és mindenkinél fontosabb. Ez csak egy nyomós ok, lehet hogy rossz az arckarakterisztikád.
2014. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
közel 180 cm vagyok. Az én korosztályom a 20as
2014. febr. 2. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem már a gimiben is bejött, ha egy srác értelmes volt, sosem állt be bunkózni a fiúkhoz, normálisan beszélt mindenkivel. Persze ezt mindet nem észrevehetetlenül, a sarokban, hanem egy kis magabiztossággal.

A külsődön nem nagyon tudsz változtatni, nekem nem kellene, hogy nagyon izmos legyél, ha magas vagy. De ártani nem árt!;)

2014. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, h csúnya vagy.
2014. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!