Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom mindig azt akarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mindig azt akarja, hogy kérdezzgesem de már kifogytam a kérdésekből tunátok ötlereket adni?

Figyelt kérdés
Csak bátran nincs tabu téma.
2014. febr. 2. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tartalmas és kölcsönös lehet a kapcsolatotok, tele mély beszélgetésekkel.
2014. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább szexeljetek. :)
2014. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen remek kapcsolat lehet.
2014. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ti hogyan kommunikáltok? Az egyoldalú (ráadásul eröltetett) kommunikáción alapuló kapcsolat nem tünik erösnek. Szerintem ne tölünk várd a kérdéseket, mi nem ismerjük, nem szeretjük a barátodat.
2014. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszoljatok!
2014. febr. 2. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
"Mit szólnál, ha a küldenék a puncimról egy fotót, amint egy kigyóuborkával izgatom a csiklómat?"
2014. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes .


Miről szeretné , ha kérdezgetnéd , róla vagy irodalom , tudomány meg ilyesmi témákról ?

2014. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rolla
2014. febr. 2. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát a barátod elég fiatal vagy idióta lehet. Én sosem mondtam a csajoknak, hogy kérdezzenek. Lefoglaltam őket a dumával. Annyit beszéltem, hogy csak maximum visszakérdeztek és hoppp.... egy óra alatt olyan felszabadult volt, megnyílt hogy az csak na. Általában mindig az volt az első találkozás utáni reakció, hogy olyan mintha ezer éve ismernénk egymást. Jobb lenne ha lefoglalna.


Tanács: Te ismered. Mit szeret, mi a hobbija. stb. Ezeket kiforgatva nagyszerű beszélgetéseket lehet kezdeni. Ha van egy kis eszed, akkor pedig hamar kitapasztalod, miről szeret beszélgetni. Ami még jobb, ha találtok olyan témát, amiről te is szívesen beszélsz.

2014. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 K. D. G. válasza:
Szerintem mondd meg neki hogy kihogytal a kerdesekbol
2014. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!