Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bő 1 hónapja msn-ezek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bő 1 hónapja msn-ezek egy lánnyal, de mostanra kifogytam a kérdésekből mivel dobjam fel a beszélgetést?

Figyelt kérdés

hozzáteszem h 14éves a csaj, én 17éves srác vagyok, mindennap beszélünk de múlthét csütörtöktől már nemtudom mivan velem :S


kérlek titeket ha van ötletetek szívesen hasznát venném csak húzzatok ki ebből, köszi :)


2009. máj. 5. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
a kérdés hoyg mit szeretnél töle?mert nem mindegy,ha enm akarsz töle semmi komolyabbat,akkor beszélhettek a kék égröl is,de ha akarsz valamit az más.
2009. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

esetleg találkozhattok élőben is :) akkor csomó új téma feldobódik.

amúgy meg ha még nem játszottatok ilyet, akkor lehet elkezdeni ilyeneket kérdezni, hogy csoki vagy vanília? kutya vagy macska? :D

na, legyen egy kis fantáziád... nem jó ha mástól kérsz tanácsot, ezt neked kell tudni, mi érdekel legjobban titeket.

2009. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én speciel tegnap azt kérdeztem kapott e májusfát... nem, mért nem... ha nem akkor te viszel jövőre ezen nevetni fog ... húzd az időt amig nem jön valami. Vagy mi van neki kiírva msnre... na ebből is ki lehet indulni.
2009. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


20 db beszélgetési téma!

2009. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiatal lesz hozzád.
2009. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a nevem van ki írva neki egy szívvel, az 1 hónap alatt nagyon megszerettük egymást és eléggé komolyan gondolkozunk egy kapcsolaton


idén akarok le utazni hozzá, 200km táv van köztünk de a képeken nem látok negatív visszajelzést afelől h csak kalandra vágyna, haverom is azon a véleményen van h hűségesnek látszik


nemhinném h fiatal lenne hozzám hisz csak 3év kor különbség


köszönöm a válaszokat :)

2009. máj. 5. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:

NEm fiatal valakinél 7-8 év is van :D

Nem tudom miről beszéljetek... én barátnőmmel ha beszélni akarok és őse tud semmit elkezdünk vicceket másolgatni és a végére már megint beszélünk valamiről :D

2009. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!