Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt alvás? Szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alvás? Szerintetek is korai?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szüleim elképesztő módon tiltanak engem az együtt alvástól. Barátommal lassan 1.5 éve vagyunk együtt, mindennél jobban szeretjük egymást, SOHA nem könyörögtünk még azért szüleimnek, hogy egymásnál aludhassunk (megértem őket, hogy nem szeretnék az egész hétvégéjüket azzal tölteni, hogy a saját otthonukban feszengnek). Azonban 18 lettem és szüleim megleptek azzal, hogy elutazunk - a barátommal együtt nyaralni. Lelkes voltam egészen addig, amíg ki nem derült, hogy külön szobában lennék a barátomtól (ráadásul szüleimmel). Próbáltam érvelni, hogy én készen állok már erre (tudják, hogy vele vesztettem el a szüzességem), nem is szeretnék máskor együtt aludni vele, de ha külön szobába leszünk szüleimtől (mint ahogy barátom lenne), miért zavarja őket (mellesleg nyáron megyünk le kettesben balatonra, amit apukám fizetett ki nekünk... hol itt a logika?) ???

#együtt-alvás #szülő gondok
2014. febr. 2. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló volt, a szüleid csak féltenek, ilyenek a szülők, sokszor teljesen alaptalanul. Nézd el, nekik mindig a kicsi lányuk leszel( 80 évesen is), ezért természetes, hogy aggódnak érted.

29/N

2014. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha tudják, hogy lefeküdtetek már, akkor nem értem.

meg én azt nem értettem soha, hogy a szülők miért hiszik azt hogy lefeküdni csak ottalvás, együtt alvás során lehet? lehet azt máskor is, nem muszáj ahhoz "aludni".

2014. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!