Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet annak, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, ha nem rendszeres a szex?

Figyelt kérdés
Barátom 18lesz,1évvel vagyok fiatalabb nála.Miután először lefeküdtünk,utána egy ideig nem volt semmi,max petting.Felhozta a témát,hogy ő szeretné,mondta hogy én is.Utána tényleg szexeltünk minden alkalommal mikor találkoztunk,de 3hete megint semmi.Tudom,hogy fel hogx terhes leszek,pedig használunk óvszert rendesen.Közeljövőben elmegyek nőgyógyászhoz a védekezés miatt.Mit tehetnék,hogy többet szexeljünk?Nem hiszem,hogy nagyon nem kívánna,azt igényli mindig hogy pettingeljünk.
2014. febr. 2. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos-_-......
2014. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

most írtad hogy fosik hogy terhes leszel és így kímél meg minket válaszolókat a "lehetek terhes" kérdéstől


gondolom van annyi önkontrollja hogy kibír 2 hetet keksz nélkül

2014. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy két vasat tart a tűzben egyszerre, és ehhez kevés a muníciója.
2014. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
miért ezzel kímélne meg?nem mennék bele védekezés nélkül,írtam is hogy mindig óvszerrel csináltuk..
2014. febr. 2. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy milyen volt a másik csajjal!

A reakciójából le tudod majd szűrni, hogy ennyi kell neki, vagy megcsal.

36F

2014. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
kérdezz rá, h most őszintén mi a baja. ez nem természetes. nemrég szexeltetek először, az első alkalom után kb orrbaszájba kéne csinálnotok...:D:)
2014. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én is azt hittem,hogy utána mindig akarni fogja.vagx lehet akarja is,csak fel hogy én nem,mert mondani szokta,hogy nem akarja,hogy azt higyjem,csak erre kellek neki.így tényleg csak találgatás,meg fogom kérdezni tőle,de köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 2. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Kapd el rendesen a kis nyuszit! Az ő korában nekem le sem konyult. Ha egy hétig nem lehettem együtt a barátnőmmel, már beteg voltam. Általában 3-5 órán át szexeltünk. Neki én voltam az első, nekem Ő volt a második.
2014. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az az oka hogy ................leg
2014. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem keres mást akinek nagyobb a farka az mindig segít;D
2014. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!