Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok véleménye érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleménye érdekelne 18környékén (? )

Figyelt kérdés
Talán tegnap vagy tegnapelött írtam, hogy van 1 lány aki tetszik és 2.5-vemegkérdeztem, hogy járna-e velem, de visszautasított, de én mai napig magam alatt vagyok, mert ugygondolom, hogy nagyon szeretem és bármit megtennék érte. Szoktunk beszélgetni Fb-n volt olyan, hogy mondta, hogy találkozhatnánk is. Ha újra megpróbálnék tenni valamit megutálna? Vagy tudnátok bármi ötletet adni, hogy sikerüljön, mert majd bele halok. Akár privibe is.
2014. febr. 2. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és én is olyan helyzetben vagyok, hogy van egy srác, aki tetszik, megkérdezte, hogy járnánk-e de visszautasítottam. Na most jönnek a miértek.


Azért utasítottam vissza, mert azt akarom, hogy bizonyítson. Tudod sok lánynak nem elég, hogy kijelented neki, hogy járni akarsz vele és kész, ha valamiért bizonytalan veled, akkor ennyi. :) Tegyél érte, legyél a barátja, ismerkedjetek, nem kell rögtön kapcsolatba ugrani. :) Légyszi ne légy olyan hülye mint az a srác, aki nekem tetszik. Ő lekoptatásnak vette amikor közöltem vele, hogy először csak beszélgessünk és aztán majd lesz valami. Sajnos azóta sem tudom, hogy mivan, én írtam neki, de ő már nem, nem is hív el sehova, kezdek letenni róla.


20/L (remélem ez még a 18 környéke)

2014. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen köszönöm a válaszodat. Te beszélgetnél valakivel és mondanád ritkán, hogy találkozzunk ha nem akarnál semmit?
2014. febr. 3. 14:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. :) Ha nem akarok tőle semmit csak barátságot akkor nem mondanám neki. :) Ha a lány többször is mondja vagy utal rá, hogy találkozhatnátok akkor több mint valószínű, hogy szeretne tőled valamit. :)
2014. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet. Annyiba még tudnál segíteni, hogy hogy indulhatnék neki ennek az egésznek?
2014. febr. 3. 15:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek, pld facebook-on, esetleg találkozzatok. De ne kérdezd meg rögtön, hogy járna-e veled. Ha elég jelet mutatsz te is felé, úgyis rájön, hogy mit szeretnél, és később akár meg is kérdezheted, hogy lehetnétek-e kapcsolatban. :) Valószínűleg lassan szeretne haladni a lány és mielőtt belemegy egy kapcsolatba, szerintem meg akar ismerni.
2014. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget remélem valamire viszem vele.
2014. febr. 3. 22:28
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha még olvasod ezt, tudnál még segíteni? Minden nap beszélgetek vele fb-n, de egyre nehezebben bírom, hogy nemondjam el neki. Mit kéne tennem? Lassan már belepusztulok.
2014. febr. 6. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Az jó jel ha mindennap beszélgettek :)

Találkoztatok azóta, vagy ő felhozta megint hogy találkozhatnátok? Esetleg elhívhatod valahova, hátha belemenne :) Mondjuk ezt már te tudhatod, hogy mennyire nyit feléd a beszélgetésekben. :)

2014. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azóta arról nem beszéltünk, hogy találkoznánk, de már nemtudom mit higgyek.
2014. febr. 7. 15:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod kérdezd meg, hogy esetleg találkozhatnátok-e, akkor rögtön kiderül. :)
2014. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!