Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre békén hagyjon?

Figyelt kérdés

A sztori röviden:

Van egy srác, akivel még nyáron ismerkedtem meg. Néha-néha beszélgettünk stb., majd elkezdett nyomulni. Sokáig elhúzódott mire én is rájöttem, hogy mi az igazi szándéka és mire feltudta fogni, hogy én nem akarok semmit. Megbeszéltük, hogy max. barátok, csakhogy még így is nagyon rám volt tapadva. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy kicsit visszavehetne, mert már idegesítő, hogy folyton zaklat, de nem értette meg. Amikor már nem írtam neki vissza facen se, követett az utcán, de elküldtem a fenébe. Megírtam neki, hogy inkább szakítsuk meg a kapcsolatot, csakhogy még mindig írogat nekem...


2014. febr. 2. 23:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Leegyszerűsítve írtam, igazából ennél sokkal bonyolultabb.
2014. febr. 2. 23:34
 2/8 anonim ***** válasza:
elobb utobb majd megunja!
2014. febr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát tiltsd le.
2014. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt az ideje, hogy egyértelműen a szemébe mondd, hogy kopjon le rólad.
2014. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már megmondtam neki nem egyszer. Először kedvesen kicsit burkoltan, de szerintem fel se fogta, hogy akkor mit akartam mondani, viszont azóta már vagy ezerszer elküldtem érthetően, nyíltan, a végén már bunkón. A következő már tényleg az lesz, hogy letiltom. Bár lehet akkor is megtalálná a módját, hogy beszéljen velem... Igazából kedves meg minden, de szörnyen ostoba.
2014. febr. 2. 23:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem ostoba, csak tapasztalatlan... A döntés a kezedben van, adhatsz neki egy esélyt, pl egy randi nem azt jelenti hogy elveszed őt.... Vagy nem adsz neki esélyt, letiltod, és lehet megfogod bánni, ezt csak arra fel mondom hogy megbántam hogy annó nem adtam esélyt az egyik lánynak.

Amúgy nemtudom mi okból vagy kiakadva rá?

2014. febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányok döntenek és ezt el kell fogadni. Ha majd összejössz egy neked valóval, majd szégyelni fogja magát, hogy téged idegesített, hiszen te szépen megmondtad, hogy nincs semmi esélye. ,,Hává is gondoltam''- fogja mondani.
2014. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

először is tíltsd le facen,aztán ha már oda megy ahol laksz és nem hagy békén akkor mondhatod neki,hogy fel fogod jelenteni

nem áll le amíg nincs egy másik pasi

2014. febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!