Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek hogy végre békén hagyjon?

Figyelt kérdés
A pasimmal nem olyan régen szakítottunk, azóta ő elkezdett nyomulni egy másik lányra, ami persze egy kicsit rosszul esik nekem, de úgy vagyok vele, hogy ha nem keresem az exem társaságát, és nem beszélek vele egy darabig, akkor eltudom őt felejteni! Viszont allandoan az orrom alá dörgöli hogy mennyire de jó az új barátnője,milyen jól nézz ki, hogy mikor találkoznak, vagy hogy milyen jo vele egyutt lenni! Nem viccelek, elém áll és ezeket mosolyogva közli velem!(osztálytársam még ráadásul a srác) Abból nem ért ha azt mondom neki h légyszives szallj le rolam, es hagyj már végre békén! Nagyon zavaró es persze egyben bánto is hogy ilyeneket mond! Szerintetek mit tegyek hogy leszálljon végre rólam? És mért nem hagy engem békén? Köszönöm előre is a válaszaitokat!:)
2012. nov. 14. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerezz be valakit aki jobban néz ki nála.
2012. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hanariko ***** válasza:
nagyon jó tipp, amit az első írt, de ha te ilyen gyorsan nem tudsz egy új barátot szerezni, akkor simán nézd levegőnek. HA ez sem segít, rúgd szájba és küld el a halál f*szára.
2012. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 betlindis ***** válasza:

nézd levegőnek. eleinte nehéz lesz, de 1-2 hét alatt bele lehet jönni. ne nézz rá, nézz lefelé vagy oldalt el mellette, tégy úgy, mintha nem is lenne jelen, mintha nem hallanád amit mond, és ne szólj hozzá. ez a rész lesz a legnehezebb, de bírd ki, egyszerűen ki se nyisd a szád, ne szólj hozzá egy árva hangot se, sőt face-n se írj neki és mással se üzengess neki semmilyen formában. ha elég áll, kerüld ki és menj odébb, ha megy utánad, ne törődj vele, ne menekülj előle, hanem tégy úgy mintha nem létezne.

hogy miért csinálja, azt nehéz megmondani, vannak akik azt mondanák, hogy még tetszel neki, és azért, de az is lehet, hogy a kapcsolatotokban vmi vagy a szakítás viselte úgy meg érzelmileg, hogy így akar visszavágni.

2012. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:) Volt hogy áttekintettem rajta, de akkor mindig beszólt vmit, hogy én ilyen és olyan vagyok amiért nem figyelek oda rá! Sokáig voltunk együtt, és tényleg szerettük egymást. Kicsit fáj hogy most itt tartunk!
2012. nov. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!