Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdekes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdekes lehet egy, az alábbiakban leírt blog?

Figyelt kérdés
Rengeteg történetet olvastam arról, hogy más melegeknek milyen nehézségekkel kellett megküzdeniük kamaszkorban (suliban történt megalázó helyzetek, önelfogadás, depresszió, stb.)... Sokan azt is mondják, hogy azért őrölték fel magukat, mert vallásos családban nevelkedtek. Szerintem ezek olyan dolgok, amikről érdemes beszélni és segíteni benne egymásnak. :) Vélemény?

2014. febr. 3. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagyok meleg, de nekem is van millió egy gondom, csak nem sírom tele vele az Internetet. Talán másoknak sem kéne sajnáltatni magukat.
2014. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A vallásosság sok mindenkit felőrölhet, attól függetlenül, hogy meleg-e vagy nem.
2014. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: nem érted a célomat...
2014. febr. 3. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok meleg, de szerintem az mindig hasznos, ha hasonló problémájú emberek valahol megtudják beszélni a gondjaikat, illetve tapasztalatot cserélhetnek, segíthetik egymást. De nincsenek ilyen oldalak? :O
2014. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem érdekesnek nem mondható, mert tucat van belőle...

de jó pénzt akaszthatsz, ha egy bizonyos irányító hatalom ez miatt felfigyel rád, mert beleillesz a gender elméletükbe...

2014. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát igen, ha valaki nem fogadja el, hogy vonzalmat érez a saját neme iránt, akkor azt homoszexuális agresszióban éli ki, mert így nem tűnik fel a környezetének és saját magának, hogy homoszexuális szexre vágyik.
2014. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már vannak ilyen oldalak.
2014. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!