Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire zavarna titeket a barátnőtökön egy olyan tetoválás ami nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés
Szóval ugyanúgy tetszene azért, vagy kevésbé? Megjelennétek vele úgy az utcán? Szeretnétek egyáltalán még..? Én most ilyen helyzetben vagyok és hát eléggé rosszul esik :( Meg félek hogy mi lesz..:( De én nagyon szeretném a tetoválást.. csak hát.. neki is akarok tetszeni.. szerintetek..?

2014. febr. 3. 21:32
1 2
 1/17 ASOT ***** válasza:
attól függ h hol van és milyen...passzolok
2014. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mivanmarmegint? Egy tetovalas miatt mi van?
2014. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
konkrétan a kezemen szóval feltűnő helyen. az megy hogy milyen most nem számít, olyan ami nektek nem tetszene.
2014. febr. 3. 21:34
 4/17 A kérdező kommentje:
*meg
2014. febr. 3. 21:34
 5/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom #1-hez
2014. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ASOT ***** válasza:
100%

pedig pont az számít babám!!! :)

nyílván ha az áll rajta, hogy "b***asszatok meg" vagy egy fa***sz akkor egyértelműen nem...

vagy ha mondjuk valami sátánista szakszervezet jelét viseled az sem túl biztató...

2014. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
tegyél már fel egy képet könyörgöm! csak a kezedről kell meg a tetkóról..
2014. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
megszólal: "sátánista szakszervezet" :D
2014. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vagd le a tetovalt kezed es dugd fel a sracnak. Jobb otletem nincs.
2014. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Semmi extra, csak olyan rockos minta, koponya, ilyesmi. semmi olyasmi ami nagyon szörnyű lenne, egyszerűen nem tetszik neki.
2014. febr. 3. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!