Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem ivott szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem ivott szinte sose alkoholt, akkor milyen lesz az első nagy ivászata? :D

Figyelt kérdés

Igazából ittam már, de csak itthon 1-2 pohár valamit. Sose ittam még buliba, de nem sokára megyünk és úgy gondoltuk hogy iszunk. Inkább párom gondolta ezt :D

Ha valaki iszik egy buliba mondjuk így hogy első piás buli, nagyon rosszul lesz?:D Utálok rosszul lenni, bár ki szeret, de azért jó lenne, ha nem ilyen magamba fordulós bulis lennék, aki sose iszik :D


2014. febr. 3. 23:28
1 2 3
 1/27 Valter6672 ***** válasza:
Semmi komoly. jó kedved lesz. HA egyszer nagyon bebaszol, akkor majd fogod tudni hol van az a mérték, ameddig szabad inni.
2014. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ütőőőőős :D
2014. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Moszuke ***** válasza:

én pl ha sokat iszom hányok és utána tök józan leszek. lehet kezdeni előről.

csak elég nagy pazarlás így..:D

2014. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egy ivós, magamba fordulós ember vagyok. Na puff, sok haszna van:D Szal közösségi elvárások miatt kár magadra erőltetni az extrovertáltságot, ált nem ér annyit. Amúgy ha eddig alig ittál, elég könnyen becsípsz majd. Csak jöjj rá mikor kell abbahagyni az ivászatot, s nem lesz gond:)
2014. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
a másnap mindig érdekesebb :D
2014. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem véletlen, hogy ebbe a témakörbe írtad. :D
2014. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire tudod kordában tartani magad,én például sokat is ittam már eléggé,de mindig tudtam hol kell megállni.És még soha nem volt olyan,hogy hánytam volna vagy ne emlékeztem volna mindenre.Pedig voltak ivászatok,csak tudtam hol a határ. :)
2014. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én nem emlékszem semmire csak a másnapi beszámolókra.

Utolsó emlékem az volt, hogy az asztalnál nyomom a feleseket majd felébredtem az ágyamban. Legalább az osztálytársaim jó fejek voltak és hazahoztak.

2014. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Csak hányni nem szeretnék :DD
2014. febr. 3. 23:34
 10/27 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöldpacsi ! :D
2014. febr. 3. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!