Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezhetek rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezhetek rá egy lánynál anélkül, hogy összevesznék vele?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, osztálytársam már több éve, de csak most figyeltem fel rá.

Hogyan puhatolózhatnám ki, hogy lenne e nála esélyem? Nem akarok vele összeveszni. Barátnőjétől esetleg megtudhatok pár dolgot? Lerohanni azért nem kéne szerintem, abból jó nem sülne ki. 18/F


2014. febr. 5. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Először szerintem barátnőjével beszélj, de csak ha megbizonyosodsz róla, hogy ő nem mondja el a lánynak, hogy te kérdezgetsz tőle.

Aztán írj rá facebookon, beszélj vele erről-arról. A suliban mosolyogj rá, időnként menj oda hozzá, szólj hozzá pár szót.

Fel fog neki tűnni, hogy kicsit odafigyelsz rá, de nem lesz túl nyomulós a helyhzet, szóval a reakciójából kátni fogod, hogy bejön-e neki a dolog.

Sok sikert! :)

2014. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolod, hogy ne rohand le.

Ha a barátnőjétől érdeklődsz mérget vehetsz rá, hogy a lány megtudja.

Inkább próbálj vele minél töbet beszélgetni, megismerni... de előtte gondold meg: megéri? Osztálytárssal nagyon rossz összejönni, ha nem lesz tartós. Meg amúgy sem a legjobb ötlet.

2014. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindketten ugye osztálytársaim, csak gondolom, annak ellenére is, ha megkérem, hogy ne mondja el neki, elmondja, mivel ők szorosabb kapcsolatban vannak, mint én a barátnőjével.
2014. febr. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!