Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A melegpárok szoktak verekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegpárok szoktak verekedni ha összevesznek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Remélem!
2013. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen
2013. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberekről van szó, nem gyerekekről.
2013. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberek is szoktak verekedni, sőt, nem egy kapcsolatban szokványos, hogy a férfi üti a nőt, de az ugye nem illik. És ezért érdekelne, hogy két "egyenrangú" félnél az ilyen hogy működik.
2013. okt. 19. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos, van egy szerelmes vers, ami egyértelműen arra utal hogy igen ugyanúgy van egy meleg kapcsolatban is konfliktus mint egy "hagyományos" kapcsolatban.

Természetesen, mivel egyenrangúak a felek, sokkal bensőségesebb lehet a kapcsolat.. s nem olyanok hogy ölik egymást , ha nem jön be stb. akkor szakítanak s kész.. Igaz ezt a "hagyományos" kapcsolatban levők nem nagyon tehetik meg főleg ha időközben lesz közös gyerekük..

A kérdésre nyomatékosan Igen a válasz, mert egyszer láttam a Zsaruk című dokurealitiben hogy két afroamerikai férfi volt együtt, s azért mentek ki a zsaruk mert a párját a másik üveggel brutálisan megagyalta.. stb. nem is részletezem..

A lényeg: Egy meleg kapcsolat is úgy működik mint egy "hagyományos" kapcsolat....

A vers amire gondoltam: [link]

!10hét múlva!20F

2013. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát utolsó, akkor Boldog Születésnapot előre is :DDD

Amúgy a kérdésre válaszolva, én tuti nem verekednék a barátommal (márha lenne), ha nagyon veszekednénk, akkor sem.

Én nem vagyok az a "fizikailag" fajta :)

2013. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MrPifta ***** válasza:
minden pár veszekszik, akár különneműek, akár egyneműek. Hogy erőszakba is torkollik-e, az rajtuk múlik.
2013. okt. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!