Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? 14/L

Figyelt kérdés

Van 1 srác az osztályomban aki az a "tipikuslányokkedvence".

Elég jó barátok voltunk (és vagyunk is) De az utóbbi idöben egyre többet szivatjuk egymást meg "verekedünk".

Már többször sétáltunk 3-asba ( ő egy fiú meg én). Ő direkt megkért,h nem mondjuk el senkinek mert akkor féltékenykedés lesz meg minden,de persze kitudódott.. erre a többi lány egyből féltékenykedik,pedig sztem a fiú csak hülyeségből csinálja. Szerintetek?


2009. dec. 7. 12:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát már rákérdeztem..kitalált 1 kamu csajt..tuti,h csk kitalálta,de én azért annyira nem vagyok jó,h az osztály kedvencének bejöljek..
2009. dec. 7. 13:38
 12/14 anonim ***** válasza:

De ismerős (én megint az előző vok :)), kb. annyi lehettem mint te (most 16 vok), amikor ugyanez volt egy fiú barátommal. Kitalált mindenfélét, hogy ezzel jár, azzal jár, de tudtam, hogy nem igaz. És teljesen egyértelmű volt, hogy neki meg nem tetszik, hogy én meg járok valakivel. Ez évekig húzódott. Aztán ő tetszett nekem, neki én meg nem. Aztán fordítva. Kész szappanopera volt xD Aztán eljött a nap, hogy összejöttünk. Nem volt hosszútávú kapcsolat, szakított velem. Nem értettem, és elvoltam keseredve, hogy rájött, hogy vannak nálam szebb, jobb csajok..De csak később jöttem rá, hogy azért voltam neki "érdekes", mert én nem bomlottam utána, mint a többiek..


Az a fiú mai napig sem komolyodott meg. Amolyan macsó tipus..


Hallgass a szívedre :) Lehet ez a fiú egyáltalán nem ilyen. Én nem ismerem, de te igen. Legyél okos :)

2009. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kis kölkök vagytok még.
2009. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát,ha azt vesszük én ezt a fiút azért bírom mert nem annyira gyerekes a gondolkozása,mint a többi fiúnak az évfolyamba..ezért mindig megtudtunk beszélni bármit,de most nagyon megváltozott
2009. dec. 7. 14:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!