Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lassan 3 hete minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lassan 3 hete minden áldott nap rám ír Facebook-on a pasi, akkor mennyire zárható ki, hogy csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Kb. ugyanennyi ideje ismerem (első találkozásunk), azután pedig 2x tudtunk randizni.

2014. febr. 6. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Amíg meg nem kap, addig írkál az akár napi 100x, 3 hét pedig nem sok. Valószínű, nem sokára lekopik.(főleg, ha nem kapja meg,amit akart.)
2014. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem sokára lekopik, ha nem is ismered a körülményeket?
2014. febr. 6. 15:56
 3/15 anonim ***** válasza:
de mit vagytok már ráreagálva erre a csak szex-cuccra??? ha neked is bejön, akkor feküdj le vele.. nem kell, h minden szexből világmegváltó szerelem legyen... :D
2014. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Írd le a körülményeket :)
2014. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az így elég hosszú lenne, akkor fogjuk rá, hogy általánosságban kérdezem :)
2014. febr. 6. 16:06
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Akkor viszont csak általánosságban tudok (tudtam) válaszolni.
2014. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mert szerinted ha valaki folyton keres, az csak meg akar dugni és kizárt, hogy komoly kapcsolatot akar? Akkor aki komolyat akar, az ne is keressen? Ne haragudj, de logikátlannak látom, amit írtál.
2014. febr. 6. 16:52
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem ismerjük a körülményeket, és Titeket sem, akkor honnan tudjuk, hogy mennyire zárható ki a "csak szex" dolog?

Logikátlan kérdésre, logikátlan válasz.

2014. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondtam már, hogy általánosságban... Istenem...
2014. febr. 6. 19:01
 10/15 199303 ***** válasza:
na hogy kapj valaszt :-) altalanossagba nem biztos hogy csak szexet akar, van valami amibol ezt feltetelezed? masreszrol meg lehet hogy csak szexet akar sose lehet tudni.. nekem van egy ismerosom a megismerkedesunk eleg erdekes volt neten ismertem meg rogton ugy indult az egesz h kifejezetten megkerdezte hogy szexkapcsolatba benne lennek-e. azota eltelt mar jopar honap o mindenegyes nap ir nekem, de a szexet miota mondtam neki hogy felejtse el megse emliti. ugyhogy amugy erre engem is erdekelne a valasz :-D
2014. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!