Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek? Megzavarodok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szanka kérdése:

Hogyan felejtsek? Megzavarodok.

Figyelt kérdés

Van 1 családom, már 5. éve élek együtt a párommal. Jól elvagyunk, megértjük egymást. Van egy közös gyermekünk is. Munka kapcsán pár évvel ezelőtt megismertem egy férfit, szorosabb érzelmek fűztek hozzá akkor, de a jelenlegi páromat választottam. Már 2 éve nem találkoztunk, nem is beszéltem a volt kollegámmal.

De a napokban ismét felkeresett... Teljesen össze vagyok zavarodva. Elmondta az érzéseit, mennyire fáj neki még mindig, hogy nem lehetünk együtt. Még gyerekkel is kellenék neki!

Annyira összevagyok zavarodva, még mindig érzek valamit iránta. De nekem a fiam boldogsága, hogy egy családban nőjjön fel sokkal fontosabb, de ezt ő is tudja. Mit tegyek , hogy könnyebb legyen?


2014. febr. 6. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan,ne ringasd magad ábrándos álmokba.Nem kellenél neki gyerekkel sem,csak magányos és kéne neki egy nő.


Mérlegelj.

2014. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jutott az eszembe először, de a beszélgetésekből nem ez derül ki. Saját maga mondta, hogy nem keresne még mindig, ha csak baszhatnék lenne....
2014. febr. 6. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindig hölgyválasz van...Szerintem ne engedj a kísértésnek.

Ha a férjeddel jó a viszony,akkor ne csald meg...

2014. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!