Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy fiút, akibe szerelmes vagyok és képes lennék érte megtenni bármit?

Figyelt kérdés
Sajnos ezen még az idő sem segített. Már több mint 1 éve van így és ezt a helyzetett már nem bírom. A mi kapcsolatunk soha se működne.
2013. dec. 22. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
csinálj mást, keress mást. :)
2013. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod ezt? Lehet, hogy alaptalanul gondolod! Ha gondolod leírhatsz több részletet. Ha nem akarod leírni, írhatod privátban.
2013. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. kommentelő.

Már próbálkoztam mással pl. hobbi. De egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Az a baj,hogy szerintem csak játszik velem.

2013. dec. 22. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Tölts el velem egy estét. Ha máskor nem is, de akkor tuti elfelejted.
2013. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Haha :)
2013. dec. 22. 19:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Már többször is megszakítottam vele a kapcsolatott pl. nem vettem fel neki a telefont és nem válaszoltam az üzeneteire.De mindig sikerült vissza könyörögnie magát.
2013. dec. 22. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt akarni is kell, de te nem is akarod.
2013. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

I mean másik hapsit ;) minden ember pótolható, minden csaj tolható (max inni kell) :D


#1

2013. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!