Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti tényleg szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti tényleg szeretitek a rámenős, könnyen kapható lányokat?

Figyelt kérdés
Mert én úgy olvastam sok helyen ha egy lány rámenős akkor csak arra kell nekik. Ha viszont meg visszafogottabb, nehezebben kapható az meg jobban izgatja őket
2014. febr. 6. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán, addig jó amíg csak flörtölés megy amikor már csók meg ilyenek az már nem valami flash

A könnyen kapható lányokkal kapcsban ez a tapasztalatom...

Valahogy elmúlik a varázs

23 F

2014. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A rámenős lányokat nem annyira, de ha egyértelműen jelzi, hogy szeretne valamit, attól beindulok :)
2014. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos a legfontosabb, hoyg te tudd kezeln ia szexualitásodat, és mindennek meglegyen a helye.

Magadból, és magadért indulj ki.

Nincsen gond azzal, ha járni akarsz valakivel, és úgy szexelni. És az sem baj, ha olykor egy egészségügyi szex végett valakivel szexelsz. Ekkor már tudod, hoyg kitől mit akarsz, és a legfontosabb: tudod mihez keresel párt. Eltűnik a könnyűvérű/nehezen kapható megközelités, mert nem másnak akarsz megfelelni, hanem másnak kell megfelelnie hozzád :)

Magyarul a szerelmi/szexuális énképedhez, és igényedhez válassz partnert, ne a partnerhez akard hajlitani a szerelmi igényeidet.

Nem tudom érted e mit akartam mondani, szerintem elég bénára sikeredett.

2014. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nem sexpartnert keresek egyáltalán. sőt szerintem gáz is ha egy lány egyből odaadja magát a fiúnak
2014. febr. 6. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:

jobb az akit meg kell hódítani


dolgozó lány van bőven az nem kell

2014. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

A lényeg, hogy tudod kit keresel, és ehhez keresel partnert.

Attól, hogy nehezen kapható, felmerül a kérdés h. mire?

Szexre? Nem hiszem, hogy egy pasit nagyon izgatna ha X hónapja hitegetik.

2014. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!