Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti azt szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti azt szeretitek ha egy fiu rámenös, vagy inkább romantikus? Kort és nemet is irjatok lécci

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 22:53
 1/9 anonim válasza:

szeretem ha rámenős egy bizonyos határig. De ha romantikus akkor levesz a lábamról.


18/L

2012. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szeretem ha rámenős, de vannak határaim. szeretem ha romantikus egy fiú, de aztis ésszel mert ha túl nyálas azt se szeretem. bár mondjuk én szeretem ha a párom elhív randizni, vagy éppen romantikus hangulatba van. ő nála kivételesen szeretem. am nem vagyok ilyen..

17/L

2012. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

de például ha megtetszik 1 lány akkor rögtön hivjam el randira vagy elsönek ismerkedés és aztán a randi?

2012. aug. 6. 23:11
 4/9 anonim ***** válasza:
talán addig legyen rámenős, amíg levesz a lábamról. mikor már komolyabb a dolog, akkor rá kell kapcsolni a romantikára :))) (17/L)
2012. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem helyzettől függ. Az a jó ha néha rámenős, néha romantikus. 15/l
2012. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megtetszik egy lány előbb ismerkedj vele. Egyből ne hívd randira!!
2012. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A rámenősség akkor jön be, ha nekem is tetszik az illető, ha alapból nem tetszik az első benyomás alapján, akkor a nyomulásával percek kérdése, hogy felidegesítsen.


Amúgy az egyedi fickókat szeretem, akiknek van szarkasztikus, sajátos humoruk és erős, bonyolult, megfejtésre váró személyiségük, valamint magabiztosak. Végül, de nem utolsósorban ezek mögött egy nagy szív legyen legbelül, ami segíti a pasit abban, hogy a megfelelő pillanatokban kellőképp romantikus legyen. :)

2012. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehéz szerintem egy kétlábon járó rejtélynek tűnni aki elég rámenős mégse vágja le a lány hogy ő akar valami komolyabbat.
2012. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Helyzet függő. Kezdetben mindenképpen csak ismerkedj össze a lánnyal, ne nagyon közelíts úgy hozzá, tényleg maradj titokzatosabb. Nevettesd meg, járjatok el pár helyre.

Én például kifejezettem nem szeretem ezt a "randi" szót. Volt pár srác aki ezt mondta: eljössz velem randizni? - Ha jól nézett ki, ha sem, én kapásból nemet mondtam, nekem az már túl kötött. Ha csak kihívnak sétálni, vagy valami, az egészen már. Úgy csak bízhatsz benne hogy bejössz a kiszemeltednek,és idővel jöhet az első romantikus csók. :)

2012. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!