Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakat kérdeznék, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdeznék, ha a nő világos fehér bőrű, nem szolizik az szép? Ha szépen feltünően sminkel, de jól áll neki az számít?

Figyelt kérdés

Szóval fehér bőr vs. szolis barnaság .

Kevés vagy semennyi smink vs. izléses feltűnőbb arcfestés .



2014. febr. 6. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Fehér bőr, kevés smink ( a szem kihúzása és a szemöldök )
2014. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elsővel egyet értek.

Nem nagyon van olyan, hogy "feltünően sminkel, de jól áll neki"

Mivel a sok plázacica is ezt hiszi, mégis a szememben bűn rondák.. már maga az a sok smink hányingerre késztet túlzás nélkül.

Lehet, hogy valami gyerekkori bajom van ezekkel, vagy nem tudom :S

2014. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kevés bőr, fehér smink az igazi... :D

Viccet félretéve, az első kettő válaszát osztom én is.

2014. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

elsővel értek egyet én is


fehér bőr kevés vagy semennyi sminkel az nagyon szokott tetszeni.


a szolis bőr is szép, ha természetesnek tűnik a barnaság, de láttam már elrettentő példákat.. és persze itt is a kevés smink vagy smink nélküli arc a szép

2014. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fehééééér! A rézbőrű lányoktól semmi komolyat nem akarnék.
2014. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fehér bőr!:)
2014. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De jó , remélem komolyan nem baj a fehér bőr ,mert én nem szeretnék szolizni ,nem tudom , csak olyan nyűg ,meg nem is esik jól és amit voltam voltam ,már nem szeretnék járni .


Itt egy google példa arra ,hogy mit is tarok én erősebb sminknek , egy kis szemhélyfesték meg eye liner plusz sempilla spirál .


en.hairdresser-models.eu/gallery/cosmetics/day-make-up-guide.html

2014. febr. 6. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:

én szeretem ha egy lány kicsit feltünőbben de ízlésesen sminkel. a képen látható is nagyon szép sztem.

ameddig ért hozzá, és nem vakolat, az az én szememben nőies és jól néz ki. főleg h ilyenkor a csajok is szebbnek érzik magukat és a kisugárzásuk is jobb!


22/F

2014. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!