Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem gáz férfiként fehér, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz férfiként fehér, meg világos cuccokat hordani?

Figyelt kérdés

A férfias megjelenésű embereket mindig feketében látom: Fekete autó, fekete telefon, fekete pólók, fekete cipő...


Tudom, a fehér, nem rózsaszín de mégis a nőket látom inkább világos ruhákban, meg fehérben.

De az nem gáz, hogy fehér, világos cuccokat hordok férfi létemre?



2013. márc. 3. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

nem, sőt, egyáltalán.

a túl sok fekete szerinted nem gyászos meg maffiás kicsit?

2013. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez számomra felháborító!!! XD azt veszel fel amiben jól érzed magad és pont!!! ;)
2013. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

legyél már önmagad,

ne másból ítéljél,

egyébként nem gáz, sőt kell is

mindenki azt vegye fel ami jól áll neki, ha megnézed vannak férfiak is nem mindegy a bőre színéhez lehet nem is megy más, de ha megnézed sokan felvesznek fehér színű felsőt és nyáron nadrágot is, azt vegyél föl ami Neked tetszik és jól áll N

2013. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 órámba telt mire találtam egy feketétől eltérő színű valahogy kinéző férfi cipőt megyeszékhelyen! Pár évvel ezelőtt még volt választék mindenféle színből de ugye manapság csóró a magyar, ha olyan cipőt szeretne amelyik tetszik is neki maj' rendel interneten vagy "átugrik" a határon. Nem csoda, hogy a fekete a menő ha csak az van de azt megmondom, hogy nyáron a lehető legratyibb szín amit választhatsz(kivéve ha valami olyan szubsztanciát akarsz kifejleszteni, hogy a görények sírva imádkozzanak a receptért)
2013. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele, el is képzeltem :)
2013. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a fehérrel nincs gond, semleges szin, szürkésfehér, pl. inkább csak rózsaszint, pinket ne nagyon hordjál.
2013. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz.

[link]

Most nézd meg ezeket!Szerintem szégyen.:D

2013. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!