Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszalasztom a fiatalságomat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszalasztom a fiatalságomat? Jól csinálom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat, rengeteget tanulok. Fontos számomra a jövőm, maximalista vagyok, nekem kitűnő kell, jobb akarok lenni mindenkinél tanulmányilag. Lenézem azokat, akik nem tanulnak, hiszen nincs más dolhunk. Nem bulizok, nem cigizek, nem szexelek, nem pasizok össze-vissza. Ez általánosban be is jött, jól éreztem magam így. Viszont bekerültem a gimibe, ahol az osztálytársaim már nem néznek fel rám emiatt. Azt hittem, hogy a gimi attól lesz gimi, hogy mindenki sokat tanul és segítsük egymást a tananyagban, esetleg délutánonként is összejövünk tanulni. De ehelyett mi van? Mindenki bulizik, cigizik, csajozik-pasizik, mindenki kint van a folyosón, és incselkedik mindenféle ellenkező neművel. Emiatt érzek egyfajta hiányt, lehet, hogy nem jól csinálom? Anno kilencedikben megvetettem azokat, akik nem jöttek tanulni szombatonként, meg nincs rendszerezett életük. A 4-es tanulók is folyton buliznak meg szexelnek, ahelyett, hogy kihoznák magukból a legjobbat, és ötösök legyenek. Mi a véleményetek erről? Ki csinálja jól? Mi a véleményetek rólam? Máshogy kellene tennem? Sokak szerint - a kemény cigisek meg bulisok közül - lazítanom kellene, mert emellett is lehet tanulni. De én nem értem, hogy vasárnap, másnaposan hogyan tanulnak? Én szombaton jól kipihenem magam, hogy a héten fogjon az agyam. Szerintetek?
2014. febr. 6. 18:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Pont lesz.arom.
2014. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton pihensz? Akkor te se mész tanulni szombatonként, te lusta naplopó. Hogy képzeled?
2014. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

#1: Miféle stílus ez?

#2: Szombat délelőtt szoktam tanulni, délután nem, mert kell a pihenés. Hamar le is fekszem, mert vasárnap kell az agykapacitás. A többiek eközben otthon fetrengenek vagy hánynak...

2014. febr. 6. 18:13
 4/46 anonim ***** válasza:
16%
mert nem mindenki egy törtető, másokat ltaposó kis r..bi... normális, h buliznak, meg isznak, ez az a kor!!! mikor csinálják ezt, amikot nygudijasok lesznek? én nem cigizek, sportolok, és tanulok is, de a bulik egyszerűen kellenek.. volt egy évfolyamtársam, aki mindig csak tanult, nem pasizott, semmi... totál bekattant, és nem is tudta folytatni a sulit.
2014. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
XD
2014. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem szabad CSAK a jövőre koncentrálni. gonosz vagyok hogy ezt felvetem, de mi van ha holnap elüt egy kocsi, vagy bármi ilyen? akkor hogy vetnél számot az életedről?

nem azt mondom, hogy ne tanulj és csak a jelenre koncentrálj, sőt. de szerintem fontos kikapcsolódni kicsit barátaiddal lenni. és nem muszáj szombaton annyira bebaszni, hogy vasárnap délután/este tanulni se tudsz.


én azt mondom, hogy kéne találj egy arany középutat, az a nyerő.

2014. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%

Én is elszalasztom a fiatalságom.

Most itthon tevékenykedek de utazok ki az USA-ba családegyesítés céljából ott ott lépek majd be a seregbe.Eddig se volt barátnőm most se igen töröm magam.Ott meg egy jó darabig nem lesz.

Ez van.Most így jól érzem magam

2014. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Hazudsz mint a vízfolyás mert most is itt lógsz és hülyeségeket kérdezel pedig nincs is szombat.
2014. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted ki csinálja jól az a több ezer tini aki úgy csinálja vagy te egyedül??? Félre ne érts ha neked ez jó és nem hányzik a bulizás csináld ezt de ne várd hogy más is igy éljen ahogy ök sem várják töled hogy olyen legyél mint ök. Igy viszont egyedül fogsz maradni. Késöbb pedig komoly gondjaid lehetnek abból ah mégsem te leszel valahol valamiben a legjobb. el kell fogadni hogy nincs tökéletes ember és nincs olyan ember akinek mindig minden tökéletesen sikerül. ebbe igy bele lehet örülni és akár mentális problémáid lehetnek miatta.
2014. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
13%

szerintem te csinálod jól a dolgokat

én is átestem ezen

ők csak legyenek a nagylányok meg fiúk közben meg

2014. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!