Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még hogy eltűnjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még hogy eltűnjenek a félelmeim és legyen esélyem új kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyok már szingli, első kapcsolatos szakítás után. Sajnos azt vettem észre magamon hogy konkrétan kerülöm a férfiakat, már 3-4 embert elutasítottam a szakítás óta. Próbáltam mindenféle ezzel kapcsolatos érzelmemet ignorálni és hónapok óta csak a sulira koncentráltam és az egyéni életemre (ami meglehetősen hasznos volt, és sokat javult a teljesítményem sokféle téren aminek azért örülök) viszont valamiért azóta amióta exem szakított velem úgy érzem mintha leblokkoltam volna teljesen. Vele vesztettem el a szüzességem, ő volt az első (viszonzott) szerelmem egész életemben. Elég csúnyán lett vége. Hazudott, sokáig a hátam mögött már az "utódomat" környékezgette és amikor már gyanakodtam akkor még rajtam kérte számon mégis hogy gondolok ilyet róla. Folyton megalázkodtam előtte, annyira szerettem hogy bármit megtettem volna hogy együtt maradjunk, sajnos későn vettem észre hogy már nincs miért küzdeni, és az utolsó büszkeségem is elúszott azáltal hogy kivártam amíg ő szakít velem.

Ismerősi körben más lányok is vannak akik pórul jártak mégis mindenkinél azt látom hogy nem okozott jelentős törést, szóval hogy tovább tudtak mozdulni. Azóta a legrondábban megcsalt lány is hamar talált valakit akivel szeretik egymást.

Nekem valamiért nem megy, szinte úgy érzem magam mintha újból elölről kezdeném, ha hozzám akar érni egy fiú már kiráz a hideg (rossz értelemben) és megint úgy érzem magam mintha újra szűz lennék, mint valami kislány. (már 21 éves vagyok és félek hogy nem normális hogy így félek a férfiaktól)

Alapból nagyon nehezen leszek szerelmes, ezért is jelentett nagyon sokat eza kapcsolat és innen ered a félelem is részben, hogy vajon jönni fog-e még utána más...

Azóta próbálkoztam, randizgattam, stb. de amint megtörtént egy csók, azonnal feszülten kezdtem magam érezni és visszaléptem a folytatástól. Lehet még nekem kapcsolatom? Vagy teljesen hagytam tönkretenni magam? Egy lelkileg instabil ember valóban nem érdemel szeretetet és nem is képes kapcsolatra? Mert már ezt is megkaptam, de akármilyen erőkkel építkezek, mindig akad egy-egy ember aki lerombolja. Egymagamban próbálok boldog lenni, de vmiért sose tudom végleg száműzni az állítólagos negatív kisugárzásomat. Pedig a helyzethez képest tényleg egész jól vagyok, legalábbis a felszínen, a környezetem visszajelzései alapján. A családomat inkább csak a tanulmányaim érdeklik, lelki ügyekről nem nagyon van kivel beszélgetnem, nem nagyon kaptam sose tanácsokat hogyan kéne élni stb. Nagyon igyekszem, ezért ha valaki bármi használhatót tud mondani, hálás leszek. Pszichológusra meg egyéb agydokira jelenleg nem futja se pénz se idő, néha meg úgy érzem beleőrülök ha nem írhatom ki magamból.


2014. febr. 6. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
En is igy jartam!igaz mar 10eve.27 vagyok,ne eroltesd sok benned a fajdalom,es minden pasiba azt lattod,probalj most inkabb egy ket rovidebb kapcsolatot erted ugye?elobb utobb elmulik,es megint szerelmes leszel!
2014. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már, volt is 3-4 udvarlóm de sajnos a valóság máshogy alakult mint elképzeltem, azt gondoltam valami laza, komolytalan dologra lenne most szükségem. Az elméletem ott halt be, hogy rájöttem h fizikailag képtelen vagyok elviselni hogy hozzámér olyan ember akibe nem vagyok szerelmes, így rövid, laza kapcsolatok sajnos kizárva. De azért köszönöm az ötletet!
2014. febr. 6. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor meg ne gondolkodj ezen!ugyis csak az ido segit!eld az eleted buliz es kesz!
2014. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!