Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak nem csak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak nem csak arra kellek, de nem is kapcsolatra, akkor mire? :O többi leírásban.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, kb egy éve volt köztünk valami sokszor elhívott magához, párszor csókolóztunk, de annál több nem volt. és ez ment úgy 3 hónapig. kb. fél évig nem beszéltünk és 2 hete eszébe jutottam, elmentem hozzá úgy mint régen,nála aludtam. Konkrétan most semmi nem volt, csak együtt aludtunk, gondolom szexre nem megy, mert nem próbálkozik, kapcsolatot meg egyértelműen nem akar mert akkor tavaly említette volna, meg ő az a fajta aki mindenkit csak megfektet.. és már 1,5 hete nem is keresett, gondolom az lesz mint anno hogy már el is felejt, nem válaszol az üzeneteimre és majd fél év mulva megkeres hogy találkozzunk, és mindent felkavar bennem újra és újra. Mire mehet ki ez az egész ? kérdeztem már, de választ nem kaptam rá. segítenétek? :/ 17 L

#szex\szerelem\barátság
2014. jan. 14. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
barátság extrákkal.
2014. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát ez elég szar ügy lehet... nem irigyellek. Utálom hogy sose lehet tudni mit miért csinálnak a fiúk..
2014. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem megy ki semmire se.Nem is játszik veled csak néha foglalkozik veled semmi több.
2014. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát igen.. :S és tényleg régen mindenki csak arra kellett neki, és ezért nemértem. mert ha tudnám hogy énis csak arra lennék jó, akkor megérteném.de így ...
2014. jan. 14. 20:29
 5/19 A kérdező kommentje:
de hogy ertve neha !? van hogy honapokig nem beszelunk, vissza se ir fb.n, aztan meg hirtelen eszebe jutok :S
2014. jan. 14. 20:30
 6/19 anonim ***** válasza:

Jó de mit nem értesz még?

Nem akar megdugni.Te néha foglalkozol vele ő nem utasít el.

Lehet azért nem akar megdugni mert többet jelentesz neki annál.De semmi több.Tényleg.

Teljesen feleslegesen foglalkozol ezzel a témával.Inkább keress valami normális srácot és foglalkozz vele.

2014. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
az a baj h mikor mar sikerul elfelejtenem, teljesen lebeszelem magamat rola, egyszer csak felbukkan. es nemtudok nemet mondani neki mert egy rejtely es nagyon erdekel. :/
2014. jan. 14. 20:34
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye vagy,hogy inkább szenvedsz akkor megérdemled.Tényleg nincs ennyire akaraterőd?
2014. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hat nincs.. nem tehetek rola :/
2014. jan. 14. 20:38
 10/19 anonim ***** válasza:

Pedig tehetsz.

1 pasi miatt szenvednél egész életedben?Kajak ilyen hülye vagy?

2014. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!