Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan? Ez kell nektek, nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan? Ez kell nektek, nők?

Figyelt kérdés

Volt pár igen egyszerű osztálytársam a gimiben. Hülyének nem nevezném őket, de okosak semmiképpen sem voltak. Abszolúte semmi fogalmuk nincs a világ dolgairól, érettségi után valamilyen főiskolát ha elvgeztek, az már kiemelkedőnek számít. Mégis mindnek van barátnője, sikeresek a lányoknál.

Az egyetemen ismerek pár nagyon intelligens fiút, őket viszont figyelembe sem veszitek. Hogy van ez?


2014. febr. 6. 23:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%

Biztos kedveset, odafigyelőek. A nőknek az kell hogy leszarják őket, tahók legyenek velük, attól lesz cunami a puncijukban.


15F

2014. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ez nem azon mulik amikat te irkalsz?
2014. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Némelyik kedves, némelyik nem...
2014. febr. 6. 23:49
 4/20 anonim ***** válasza:
#1 kepzeld nem minden lany ilyen en sem szeretem pl a bunko erzeketlen pasikat viszont tenyleg sok ilyen csaj van sajnos nem tudom miert ilyenek de igen hulye szokas....
2014. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Na, a 15 éves élettapasztalat. Még hogy nők, te csak kislányok közelébe kerülsz.


Én meg ismerek pár nagyon intelligens, kedves, aranyos lányt, és figyelembe sem veszitek fiúk, csak az ostoba plaza cicákat.


Ugye milyen jó az általánosítás?

2014. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

szerintem kevésbé bulizósak, inkább a szobában bújják a könyveket, nem érdekli őket a divat, meg ilyenek és ezért kevesebb esélyük van arra, hogy valakit is felszedjenek.

másrészt én se érezném jól magam olyannal, aki sose ér rá, mert tanulnia kell, meg ha talizunk, akkor is az okosságait mondja és más témája nincs, mint a suli.

2014. febr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
nem derült ki a kérdésből, h mi is kell nekünk.. :D
2014. febr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6: érdekes logika. Aki sokat tanul, annak csak a suli lehet a témája. Szóval aki nem tanul, annak nincs is témája?


#7: tényleg, mert a magyarázatból derült ki...

2014. febr. 7. 00:19
 9/20 Noydra ***** válasza:
Megint a szokásos "csajok csak a bunkókra buknak" kérdés. Ténykeg krvára nem unjátok még? Vagy ennyire vakok vagytok a világgal szemben, hogy nem látjátok, hogy NEM CSAK EZ a jellemző?
2014. febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nem derül ki.. most az h néhány pasinak van nője, akik nem kedvesek, neked meg nincsen, akkor nekünk a nem kedves pasik jönnek be? ezt milyen logikával vontad le?:D:D:D:D
2014. febr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!