Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek utalnak arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra ha valaki szerelmes belénk?

Figyelt kérdés
Milyen jelekből lehet észrevenni ha szerelmes belém egy lány?.Milyen jeleket ad?
2014. febr. 7. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik egy srác és ismerem (például mindig egy busszal megyünk) akkor nem nézzek rá hanem csak a buszon nézelödök vagy lehajtom a fejem és a földet nézem mert zavarba szoktam jönni a szemétől annyira szép,csokibarna...:)

15/L

2014. febr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A retinajan neha felvillan egy szivecske ... idovel viszont ez a szivecske atvaltozik dollar jelre :)


Nagy czuppanos puszik repulnek a levegoben a lany korul es ha kozelebb mesz, akkor rad vetik magukat.

2014. febr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Baz ez nagyon durva! :D De...hogy fogsz összejönni vele? Az aurád erejével? A srác honnan fogja tudni?


Meg. Akkor lehet én minden nőnek bejövök a buszon? Egyik se néz rám soha... :D

2014. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok először probálok vele szemezni ha ez nem jött össze akkor nézem a földet kinomba...
2014. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én folyton bámulom..mert olyan cuki :) és mindig elmosolyodok ha hozzám szól
2014. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!