Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, mit kell tennem hogy ő is az legyen belém?

Figyelt kérdés

az én kis történetem : Szerelmes vagyok egy lányba és már megkérdeztem tőle hogy összejövünk e és erre ez volt a válasz hogy "nem akarok mert nekem más tettszik"

mit csináljak hogy sikerüljön az összejövésünk ? próbálok vele sokat beszélni már egy jó pár titkot elmondtunk egymásnak és ha megölelem akkor hagyja és még vissza is ölel. mit csináljak hogy össze jöjjünk ?


2014. febr. 5. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A megoldás csakis a szerelmi kötés lehet.
2014. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azzal mit kezdjek hogy "nekem más tettszik" mivel változtasam meg hogy ne az az illető tetsszen neki hanem én ?
2014. febr. 5. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél férfi ne ölelgesd... Ha rám hallgatsz hagyd a pic*ába.. A nőknek az kell amit nehezen kapnak meg nem az ami fut utánuk.. Ha össze is jön veled max a csicskája lehetsz... Te tudod mit csinálsz nekem sok nőm volt és nem ők hagytak ott engem sóval szerintem hallgass rám ha nem viszonozza az érdeklődésedet hagyjad legyetek barátok de NE ÖLELGESD !!!!!!
2014. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok mint te, azzal a különbséggel hogy én vagyok a lány. Ha tetszenél, akkor megmondanám neked, még ha közben más is tetszik. Csak ugye ezt hozzátenném. De ha nem tetszel nem hitegetnélek semmivel. Szóval kérdezd meg hogy ha nem lenne az a srác, lenne-e esélye a dolognak..
2014. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
majd hnap megkérdezem tőle, am köszönöm a válaszokat ! :D
2014. febr. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!