Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akármilyen hírességet, színész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akármilyen hírességet, színésznőt, énekest stb kérdeznek itt az oldalon, hogy szerintetek milyen, és mindig az a válasz, h semmi extra, átlagos, tucat, az utcán 20x szebbek járkálnak. Akkor mégis ki számotokra igazán vonzó, elbűvölő (nőnemű)?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az asszony.
2014. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akik az utcán járnak.

Amúgy ne feledd,hogy mindenkinek más tetszik.Ráadásul a többségük nem a tehetsége/szépsége miatt lett "híres" hanem a viselkedése miatt.

2014. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja ezt mar en is eszre vettem,de ha megnezznek egy klipet vagy egy filmet csorog a nyaluk!
2014. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem hírességekből 2 ember viszi a prímet: Pokorny Lia és Martinovics Dorina.

Sok embernek ők is "semmi extra", de szerintem ők a legszebbek Magyarországon.

2014. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem te!
2014. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zakathol ***** válasza:
100%

Pont az a lényeg, hogy bárhol lehet vonzó nőt találni. Nem azt mondjuk,hogy minden ismertebb nő ronda... Azt mondjuk, hogy ők is csak emberek, és attól hogy ismertek, nem lesznek automatikusan, vonzóak...


Are you kiddin me...

2014. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!