Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, ha átlagos pasikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha átlagos pasiként mindenképp szeretném, ha egyszer az életben lehetne egy extra dögös csajom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a külső a legfontosabb, és hogy nem is biztos, hogy azzal lennék/leszek a legboldogabb, aki kinézetre a legjobb, de egyszer az életben nagyon szeretném átélni, hogy milyen egy igazi bombázóval lenni (de nem prostival). Gáz dolog ez?
2013. febr. 7. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog. Én is így vagyok ezzel. :D
2013. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem az, de akit te bombázónak látsz, az lehet, hogy más szemében átlagos.
2013. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Álmodozni lehet , és hát ki tudja , hogy az álmok nem-e válnak valósággá ;)

2013. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Nem gáz, szeresd nyugodtan. Én is szeretném...
2013. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy reális lehet-e, vagy jobb, ha leteszek erről.
2013. febr. 7. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Átlagos csajként én is szeretnék egyszer egy olyan sráccal összejönni, akivel nem "megalkuvás" járni, hogy jó-jó, elfogadom így is, hanem mondjuk tetszik minden szempontból.


Ettől függetlenül egyáltalán nem vagyok felszínes, de így vagyok ahogy te, egyszer tök szívesen kipróbálnám, hogy milyen lehet.


21L

2013. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne légy átlagos pasi (nem feltétlenül a külsőre értem, bár az egyediség ott is előny), és nem lesz ilyen problémád.
2013. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy ha sehogy se jön össze 10ezer egy fél óra xd
2013. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!